ThinkApple Podcast #1 – KONFERENCJA

by Tomek Czech on 5 września 2016

thinkapple_podcast

Usiedliśmy i nagraliśmy. Pierwszy odcinek podcastu ThinkApple. Mateusz (@add_mean) i ja (@finicestfini). Jakoś poszło. Bądźcie wyrozumiali. To nasz pierwszy podcast. Pierwszy odcinek. Będzie lepiej. Będzie spora dawka wiedzy o Apple. Będą opinie. Będą goście. Będą konkursy. Będzie się działo.

Dzisiaj temat nie mógł być inny – KONFERENCJA. To już w środę. Nowy iPhone. Nowy zegarek. One more thing… Posłuchajcie, czego się spodziewamy. Czego nie.

No i co o tym wszystkim myślimy.

ThinkApple Podcast znajdziecie w iTunes (zachęcamy do subskrypcji) i na SoundCloud.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • Tom Carrot

  Jak na pierwszy podcast wyszło super, gratulacje, czegoś takiego mi brakowało, jedynie do czego mógłbym sie przyczepić to:

  1. Za dużo „aczkolwiek” i „generalnie” wydaje mi się, że te słowa lepiej brzmią na wykładach gdzieś na studiach lub z ust takiego np. Prof. Miodka, a tu wolałbym aby Mateusz starał sie używać normalnych przyziemnych zwrotów 🙂

  2. Jeśli macie taką możliwość to nagrywajcie trochę głośniej tak, aby mieć ten zapas dźwięku, bo jadąc samochodem przy ustawieniach głośności na maxa na słuchawkach brakuje tego komfortu odsłuchu

  Ogólnie brawo za udany start, jestem waszym fanem, lubię czytać treściwe artykuły i wiadomości a do tego doszedł jeszcze podcast, czyli jest naprawdę świetnie, czekam na wersje w iTunes aby można było słuchać z aplikacji

  Pozdrawiam

  • Tomek Czech

   Dzięki za miłe słowa i uwagi krytyczne, wszystko weźmiemy pod uwagę i z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej. Czekamy na zatwierdzenie w iTunes, damy znać.

  • Tomek Czech

   Jesteśmy już w iTunes
   https://itunes.apple.com/pl/podcast/thinkapple-podcast/id1151241646?l=pl&mt=2
   Zachęcamy do subskrypcji, oceniania i komentowania (będziemy bardzo wdzięczni za każdą szczera opinię)

 • Kokolino9667

  Brawo! 👏👍 oby więcej takich Podcast-ów

 • isaakPL

  Super, cieszę sie trzymam za was kciuki

Previous post:

Next post: