ThinkApple Podcast #2 – Jet Black!

by Tomek Czech on 9 września 2016

thinkapple_podcast-sharp-jet-black

Jet black… Jat black… Jet black… Nowy kolor z błyszczącym wykończeniem był zdecydowanie tematem nr 1 w pierwszych godzinach po konferencji. Mimo, że się rysuje. Ale w najnowszym odcinku ThinkApple Podcast nie zapomnieliśmy też wspomnieć o innych nowościach świeżutkiego iPhone’a 7, o bajeranckich, futurystycznych słuchawkach AirPods, no i o zegarku z GPS, na którego biegacze (i nie tylko oni) czekali dwa lata.

Sprawdź, co o tym wszystkim myślimy!

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV.

Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Albo po prostu tutaj:

Podobało Wam się? Nie zapomnijcie ocenić i napisać recenzji w iTunes.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • Kokolino9667

  Podoba mi sie, ze rozmowę prowadzicie na luzie, ciekawie i poruszacie duzo ciekawych tematów. Milo slucha sie waszych rozmów/podcastów.
  Pozdrawiam i czekam na następne odcinki.

  P.S. Pomyslcie nad dodaniem zakladki Forum na stronie ThinkApple, na ktorym czytelnicy beda mogli prowadzic rozmowy, szukac porad itd…

  • isaakPL

   Z doświadczenia fora w naszych czasach maja cieżko, uwielbiam fora ale sam widzę ze trudno w obecności grup na fb sciągnąć i zaangażować ludzi.

 • isaakPL

  Przedstawianie sie w każdym odcinku jest jak najbardziej ok, wiele podcastów tak robi i tez wole żebyście sie za każdym razem przedstawiali. Super sie was słucha 😉

  • Tomek Czech

   Dzięki. Oczywiście będziemy się przedstawiać w każdym odcinku, tym bardziej, że planujemy zapraszać gości 😉

Previous post:

Next post: