Mroczna zapowiedź iPhone’a 7 (wideo)

by Tomek Czech on 14 września 2016

iphone-7-reklama

Apple udostępniło właśnie na swoim youtubowym kanale pierwszą reklamę, a właściwie zapowiedź iPhone’a 7, którego światowa premiera odbędzie się już w piątek. Jeśli mieliście jeszcze jakieś wątpliwości, że patronem tegorocznych iPhone’ów jest kolor czarny, to zobaczcie wideo.

berrolia

Zaprezentowany na zeszłotygodniowej konferencji Apple iPhone 7 wyposażony jest w procesor A10 Fusion, ulepszoną kamerę (a nawet w podwójną kamerę w przypadku modelu Plus), nowy, dotykowy przycisk Home, głośniki stereo oraz jaśniejszy wyświetlacz. Jest też wodoodporny i zapewnia dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu.

Nowy iPhone pojawi się w sklepach w pierwszej grupie 29 państw już w najbliższy piątek, 16 września. Polska premiera przewidziana jest na 23 września (nie ma przedsprzedaży; sprawdź polskie ceny).

Zobacz porównanie iPhone’a 7 z iPhonem 6s.

ThinkApple Podcast #2 – Jet Black!: posłuchaj, co myślimy o iPhonie 7 i innych nowościach od Apple.

Thinkapple_logos

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: YouTube

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Latest posts by Tomek Czech (see all)

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: