ThinkApple Podcast #5 – Nowe Maki, iPhone 7 w wodzie i atak Pixeli

by Tomek Czech on 8 października 2016

iphone-2017-jet-black-kopia

W najnowszym odcinku ThinkApple Podcast Mateusz opowiada jak iPhone 7 sprawuje się pod wodą, podsumowujemy plotki o nowych Macach, które mają pojawić się jeszcze w październiku i oceniamy szanse Pixela na zawojowanie rynku smartfonów.

ThinkApple Podcast dostępny jest w iTunes i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV.

Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Lub po prostu tutaj:

Podobało Ci się? Nie zapomnij ocenić i napisać recenzji w iTunes. Dzięki!

Poprzednie odcinki:

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
  • Grzegorz Stępień

    Przecież od iOS 10 jest nowe działanie przycisku Początek przy odblokowywaniu ekranu iPhone’a. Szybkie naciśnięcie i zabranie od razu palca nie przenosi do ekranu głównego. Minimalnie dłuższe przytrzymanie palca przenosi. Spokojnie można się tego nauczyć i przyzwyczaić. Ja tak używam. Szybkie naciśnięcie i od razu zabranie palca stosuję wtedy gdy nie chcę przenosić się do głównego ekranu. To jest właśnie nowa funkcja, która potrafi jakby zwolnić szybkość działania TOUCH ID.

    • Tomek Czech

      Nie da się, od razu odblokowuje.

Previous post:

Next post: