ThinkApple Podcast #6 – Wielki update Maców, iPhone 7 jet black i pierwsze testy Apple Watch Series 2

by Tomek Czech on 22 października 2016

podcast-hello-again

Jak bardzo „emejzing” będzie nowy MacBook Pro? Czy w ogóle będzie nowy Air? Co z pozostałymi Macami? Nad tym wszystkim zastanawiamy się w kolejnym odcinku ThinkApple Podcast.

Poza tym Mateusz sprawdza, czy ładowarka od MacBooka ładuje iPhone’a szybciej, a ja dzielę się pierwszymi wrażeniami na temat Apple Watcha drugiej generacji i odpowiadam na nurtujące ludzkość pytanie – czy iPhone 7 jet black rysuje się od samego „paczenia” na niego?

Dziękujemy sponsorowi tego odcinka, firmie BinSoft, twórcy programu do zarządzania firmą na Macu – mpFirma. Z kodem rabatowym „thinkapple” otrzymasz 30% zniżki!

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV.

Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Albo po prostu tutaj:

Podobało Ci się? Nie zapomnij ocenić i napisać recenzji w iTunes. Dzięki!

thinkapple-300x300-dragonfly

Poprzednie odcinki:

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • Kokolino9667

  Panie Tomku, ma Pan racje, że wersja Black jest ładna, natomiast Diamantschwarz ( Onyks ) jest śliczna, użytkuje tę wersje kolorystyczną już trzy dni i nie widać śladów użytkowania, natomiast każdy chce zobaczyć jak prezentuje się tenże kolor i po zobaczeniu, każdy jest pod dużym wrażeniem, co idzie do kamery to nie jestem ekspertem, ale zoom optyczny jest super. Zdecydowałem się na wersje Plus ze względu na baterie, według mnie w Plusie jest zdecydowanie lepsza aniżeli w zwykłej wersji. Reszta jest taka sama lub zbliżona do zwykłej 7-ki. Muszę się przyznać że w pracy zakładam Case, ponieważ obawiam się uszkodzić połysk, natomiast w czasie wolnym noszę iPhone bez Case. Pozdrawiam i czekam na następne Podcast-y.

  • Tomek Czech

   Obydwa nowe kolory są po prostu ładne;)
   Kolejny odcinek nagramy zaraz po konferencji. Dzięki za słuchanie nas!

Previous post:

Next post: