Apple udostępnia iOS 10.1.1 naprawiający błąd w aplikacji Zdrowie

by Kuba on 31 października 2016

iOS-10-icon

Aple udostępniło przed chwilą publiczną wersję iOS 10.1.1 naprawiającą błąd, który powodował niewyświetlanie się niektórych danych w aplikacji Zdrowie. Aktualizacja dostępna jest dla wszystkich użytkowników iPhone’ów i iPadów.

iOS 10.1.1 można pobierać bezpośrednio z urządzenia (Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia) lub na komputerze poprzez iTunes.

Tydzień temu Apple udostępniło finalną wersję iOS 10.1 – zobacz pełną listę zmian.

300x300-oslo

Posłuchaj najnowszego odcinka naszego podcastu – Nowy Pro, śmierć Aira i „przejściówki-gate”. 

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i SoundCloud. Możecie nas słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV oraz w aplikacji SoundCloud na iOS. Lub po prostu tutaj:

Więcej o iOS 10:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • 🆂🅸🅼🅾🅽

  Wszystko swietnie, ale co z tymi cholernymi notyfikacjami na ekranie podczas ladowania, ktore powoduja, ze iPhone wybudza sie i ekran swieci sie, poki sie go w p’zdu wlasnymi recami nie zgasi? Wk’rwia to juz dosc mocno, choc z calych sil staralem sie przyzwyczaic. 😕 Nie dzieje sie tak, kiedy iPhone nie jest podlaczony do ladowarki, wiec o co do jasnej cholery chodzi? Nikt o tym nie wspomina ani na listach zajebistosci w przypadku uaktualnien iOS’a, ani w ogole na okolicznosc pojawienia sie iOS 10 jako takiego. Ludzie maja to w dupie, czy jak, bo wazniejsze jest dla nich, ze w ogole maja Japko i koledzy to widza?

  • Jan Kowalski

   Tak. 🙂

   • 🆂🅸🅼🅾🅽

    Tak, maja to w dupie?

 • Pablo Zaba

  U mnie się pojawiają i gaśnie

 • on

  nie można wysłac zdjęcia sms

Previous post:

Next post: