Black Friday: Apple oferuje karty upominkowe za zakup iPhone’a, iPada, Maca i innych sprzętów

by Kuba on 25 listopada 2016

czarny-piatek-polski-apple-store

Zgodnie z zapowiedzią, z okazji Black Friday Apple zaoferowało swoim klientom karty upominkowe o wartości od 100 zł do 600 zł dodawane do wybranych produktów.

Przy zakupie iPhone’a (SE, 6s lub 6s Plus) otrzymamy kartę o wartości od 100 do 200 zł, zakup iPada (Pro, Air lub mini 4) jest nagradzany kartą o wartości od 200 zł do 400 zł, a Maca (Air, Pro, iMac, MacBook, Mac Pro) kartą o wartości 600 zł.

Promocja obejmuje też Apple Watch Series 1 (karta 100 zł) i Apple TV 4 (również 100 zł).

Niestety z promocji wyłączone są najnowsze produkty, czyli m.in. iPhone 7, Apple Watch Series 2 i nowe MacBooki Pro.

Pozostałe promocje z okazji Czarnego Piątku:

thinkapple-300x300-dragonfly

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych promocji z okazji Black Friday.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • Kokolino9667

  Przeglądając promocję przygotowaną na tzw. Czarny Piątek przez Apple nasuwa się tylko jedno słowo: WSTYD!!!

  Jedyne co potrafią to chwalić się ile zarabiają💵💶💷! ze są nabogatszą / najbardziej wartościowa firmą 💰 itd…itd…itd Ale podzielić się z tymi co dają im zarabiać to NIE! WTYD! WSTYD i jeszcze raz WSTYD! ta promocja jasno pokazuje gdzie mają Nas ( klientów ) i że dla Nich liczy się tylko 💰💷💰💶💰💵💰!!!

  • Tomek Czech

   Układ jest prosty i niezmienny od lat: oni robią dobre i drogie produkty, my je kupujemy. Zrobili skromną promocję, ale zrobili. Mogli nie robić w ogóle.
   To jest firma, musi przede wszystkim zarabiać. Podejście do klientów wyrażają jakością produktów, które oddają w ich ręce.

   • Kokolino9667

    Panie Tomaszu, moze i robia dobry sprzet! ale napewno DROGI. Sami pisali ( Apple ) ze ten dzień bedzie SZCZEGÓLNY! a wiec klienci mogli oczekiwac czegos SZCZEGÓLNEGO! a dostali? Jeżeli w Mediamarkt-cie daja upust na ICH NOWOSC (Beats Solo 3) w wysokosci 100€ ( 1/3 ceny, 33,3% ) to Oni takze mogli cos dac, a dawali tylko karty upominkowe na starsze modele. Sam w lipcu kupilem MacBook-a Pro ww sklepie i dostalem rabat 300€, a u nich nic, dlatego mam do nich zal, za takie traktowanie klientow. Taki dzien ( Czarny Piatek ) jest tylko jeden w roku! Z powazaniem K.

Previous post:

Next post: