Czerwony iPhone 7s w 2017? – raport

by Tomek Czech on 7 grudnia 2016

iphone-7s-czerwony

Japoński serwis MakOtakara donosi dzisiaj powołując się na swoje tajwańskie źródła, że w przyszłym roku Apple może zaprezentować nowego iPhone’a w kolorze czerwonym, który dołączyłby do pięciu obecnych wersji kolorystycznych. Według informatorów, nowy model smartfona z Cupertino będzie nazywał się iPhone 7s, a nie iPhone 8, jak powszechnie mówi się już o przyszłorocznym telefonie.

berrolia

MakOtakara podaje, że iPhone 7s będzie miał ten sam dizajn co obecny model, nie będzie posiadał szklanej obudowy i nie będzie miał możliwości ładowania bezprzewodowego. Nowe będą tylko wewnętrzne komponenty, jak procesor A11.

Informacje te wcale nie muszą być sprzeczne z wieloma ostatnimi doniesieniami, w większości pochodzącymi od analityka Ming-Chi Kou, które mówią, że nowy iPhone będzie miał całkowicie odmieniony, „bezramkowy” dizajn, ekran OLED i szklaną obudowę ułatwiającą ładowanie bezprzewodowe. Prawdopodobnie taki będzie tylko jeden z przyszłorocznych modeli.

Tymczasem według Kuo, w 2017 r. Apple ma zaprezentować trzy nowe iPhone’y:

  • model 4,7″ z wyświetlaczem LCD;
  • model 5,5″ z wyświetlaczem LCD;
  • nowy model z zakrzywionym wyświetlaczem OLED 5,1″-5,2″, całkowicie nowym dizajnem (prawdopodobnie z ekranem edge-to-edge z wbudowanym Touch ID i bez fizycznego przycisku Home), szklaną obudową i ładowaniem bezprzewodowym.

Jest duże prawdopodobieństwo, że informacje podawane przez MacOtakara dotyczą właśnie dwóch pierwszych modeli. Co prawda Ming-Chi Kuo podawał ostatnio, że również one będą posiadać szklaną obudowę i możliwość ładowania bezprzewodowego, ale możliwe, że oprócz nowego materiału obudowy ich wygląd nie ulegnie diametralnej zmianie i wśród opcji kolorystycznych pojawi się czerwień.

300x300-oslo

Więcej o iPhonie 7s/8:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacOtakara
Grafika: OVALPICTURE

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Latest posts by Tomek Czech (see all)

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: