Apple udostępnia watchOS 3.1.1

by Mateusz Majewski on 12 grudnia 2016

watchos_3_-_apple_custom_thumbPoza dwoma większymi uaktualnieniami, jakim są iOS 10.2 oraz tvOS 10.1, od dziś na nasze zagarki zainstalować możemy również najnowszy watchOS 3.1.1.

Uaktualnienie to niestety nie wprowadza wielu zmian, a przynajmniej nic takiego nie zostało jeszcze odkryte. Równocześnie z iOS, oprogramowanie na zegarki uzyskało wsparcie Unicode 9 z nowymi emotikonami, oczywiście w różnych barwach skóry i możliwością wyboru bezpośrednio z Apple Watcha.

Aby uaktualnić swój zegarek do najnowszej wersji, udaj się do aplikacji Watch na iPhone, stuknij w Ogólne oraz Uaktualnienia. Pamiętaj, że aby aktualizacja była w ogóle możliwa, bateria zegarka naładowana musi być przynajmniej w połowie, a urządzenie podłączone do ładowania.

Więcej o Apple Watchu:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Uwielbiam macOS i staram się być obiektywny. Kameruję i fotografuję. Windsurfing, żeglarstwo, podróże.
Twitter: @add_mean

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
  • Karolek

    Cześć!

    Panie Mateuszu mam pytanie na które nie znalazłem jeszcze odpowiedzi na blogu. Jak to jest z trwałością? Chciałem kupić sobie Apple MacBook Air i5/8GB/128GB/HD 6000 tylko nie jestem przekonany do tego czy skoro producent daje rok gwarancji, to oznacza, że produkt pada po roku?

    Jak to jest z trwałością produktów?

  • Przemek

    No i zegarek padl. Po aktualizacji pojawil sie czerwony wykrzyknik – zegarek juz nie wstal. Z tego co czytam na forach zagranicznych jest problem.

Previous post:

Next post: