ThinkApple Podcast #9 – AirPods i najważniejsze wydarzenia w świecie Apple w 2016 (+ konkurs!)

by Tomek Czech on 24 grudnia 2016

podcast-berrolia

Generalnie życzymy Wam w Święta chwili odpoczynku od bezdusznego sprzętu i spędzenia miłych chwil z bliskimi, ale jeśli już sięgniecie po iPhone’y, iPada czy Maca (a sięgniecie…, sięgniemy, wiadomo), to pamiętajcie, że w Waszej ulubionej aplikacji podcastowej czeka na Was najnowszy odcinek ThinkApple Podcast.

Tym razem wyszedł dłuższy, prawie dwugodzinny odcinek, ale było o czym rozmawiać – najpierw Mateusz szczegółowo wypytał mnie o AirPodsy, z którymi nie rozstaję się od kilku dni, a potem zastanawialiśmy się, jakie były najważniejsze produkty i wydarzenia ze świata Apple w mijającym roku – dla nas osobiście i ogólnie, z perspektywy firmy i świata nowych technologii.

Zorganizowaliśmy też konkurs – do wygrania jest najwyższej klasy uchwyt samochodowy – Berrolia oraz powerbank Green Cell o pojemności aż 18000 mAh, ufundowany przez Świat Baterii.

berrolia

Żeby wygrać jedną z nagród, należy wysłać na adres konkurs@thinkapple.pl odpowiedź na pytanie zadane w podcaście.

Konkurs trwa do niedzieli, 1 stycznia. Dzień później ogłosimy zwycięzców.

konkurs-berrolia-green-cell

Sponsorem odcinka jest Berrolia – producent uchwytów samochodowych klasy premium. Berrolia to elegancki, niezwykle funkcjonalny uchwyt samochodowy wykonany ze stali nierdzewnej i najwyższej jakości włoskiej skóry. Każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie przez doświadczonego rzemieślnika. Uchwyty zaprojektowany jest z myślą o iPhonie, doskonale współpracują z oryginalnym kablem Lightning. Dostępne są trzy wersje uchwytu – dla iPhone’a 5/5s/SE, iPhone’a 6/6s/7 oraz iPhone’a 6/6s/7 Plus w pięciu kolorach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie berrolia.com.

Możecie też rzucić okiem na naszą recenzję uchwytu.

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV.

Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Rozmawiają:
– Mateusz Majewski (@add_mean)
– Tomek Czech (@finicestfini)

Podobało Ci się? Nie zapomnij ocenić i napisać recenzji w iTunes. Dzięki!

Poprzednie odcinki:

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Latest posts by Tomek Czech (see all)

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: