ThinkApple Podcast #14 – Cała prawda o Galaxy S8 (+ KONKURS)

by Tomek Czech on 1 maja 2017

Wczytujemy się w recenzje Galaxy S8 i widzimy, że nie wszystko złoto, co świeci… ekranem Infinity. Co Samsung zrobił dobrze i jakie błędy (znowu) popełnił? Czy jego najnowszy flagowiec wygrywa konkurencję z iPhonem…7? I dlaczego naszym zdaniem w Cupertino śpią spokojnie przed premierą iPhone’a 8?  O tym wszystkim dowiesz się z kolejnego odcinka ThinkApple Podcast.

Mamy też KONKURS! Do wygrania świetna ładowarka samochodowa Cheero Danboard Car Charger ufundowana przez sponsora odcinka – sklep mobilo.pl, w którym znajdziecie najciekawsze akcesoria do urządzeń mobilnych.

Odpowiedź na zadane w podcaście pytanie wyślijcie na konkurs@thinkapple.pl. 

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV.

Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Rozmawiają:
– Mateusz Majewski (@add_mean)
– Tomek Czech (@finicestfini)

Podobało Ci się? Nie zapomnij ocenić i napisać recenzji w iTunes. Dzięki!

Poprzednie odcinki:

Wszystkie odcinki.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • isaakPL

  Aż mnie serce bolało jak was słuchałem, Samsung zrobił dobry telefon mogący spokojnie konkurować z iPhonem, wyglądem zjada iPhona który jest już nudny, i to niestety Apple będzie w tym względzie gonić Samsunga, choć jak mówicie umiejscowienie czytnika linii papilarnych czy bateria są moim zdaniem fatalne, co do przycisku dotykowego to LG od ładnych paru lat umiejscawia przyciski głośności i odblokowania na plecach i chyba się to sprawdza. Sam nie mam tego telefonu ale bałbym się mówić tak kategoryczne opinie na jego temat, muszę przyznać że z wyglądu szalenie mi się podoba i pod tym względem Apple musi gonić.

  Ja już z tego wyścigu odpadam, zostaje z SE iPhone 7 jest dla mnie już bardzo drogi a jeżeli kolejne iPhony mają być jeszcze droższe wysiadam z tego pociągu i nie rozumiem Samsunga czemu podnosi ceny i tak już drogich telefonów.

  • Tomek Czech

   Nie powiedzieliśmy, że to słaby telefon – S8 to świetny telefon, jeden z najlepszych na rynku, po prostu naszym zdaniem przegra konkurencję z iPhonem 8, a ze względu na błędy, które popełnili okazuje się, że w wielu aspektach przegrywa nawet z iP7 (choć jest od niego sto razy ładniejszy, co do tego nie ma wątpliwości).

   Co do ceny – po prostu nie da się zrobić tanio topowego smartfona, to potężny, zaawansowany technologicznie komputer w Twojej kieszeni, nie może kosztować sto dolarów.

   • isaakPL

    Spoko dla mnie brzmiało to jak szukanie problemu, nie wiem czy można porównać SGS8 z iPhonem 8 którego nie ma i prawdopodobnie w ciągu najbliższego pół roku nie będzie, mi się na przykład nie podoba zakrzywienie ekranu, bo bawiłem się swojego czasu SGS7 Edge i telefon wbijał mi się w rękę więc dla osób co nie noszą telefonu w futerale będzie to uciążliwe

 • Krzysztof

  A ja mimo wszystko uważam, że jesteście mocno nieobiektywni. Mówicie, że argument z innowacyjnością iPhone’a jest nie trafiony, wskażcie mi chociaż jedną innowacyjność, którą ma mója 7 plus, bo ja nie widzę żadnej. Oczywiście, uwielbiam swój telefon, uważam iOS za świetny system, natomiast innowacyjnością Samsung nas wyprzedza o lata świetlne.

  I wcale nie są to technologie niedopracowane. Jak będziecie mieli S8, pokorzystajcie z ładowania indukcyjnego – działa rewelacyjnie, pokorzystajcie z szybkiego ładowania, moja 7 ładuje się 3 godziny. Już nie mówię o płatnościach HCE, bo to inna bajka.
  Ja jestem zadowolny ze swojej 7, ale ewidentnie brakuje mi tego czegoś, tego powiewu świeżości, tego efektu WOW.

  Moim zdaniem, wbrew Waszej opinii, Samsung zabierze wielu klientów Apple. Sam zastanawiałem się nad przesiadką na S8, ale czekam z niecierpliwością na nowego ajfona.

Previous post:

Next post: