ThinkApple poleca – gry na weekend: 4X4 Dirt Truck i Incredible Super Hero Monster

by Piotr Mazurek on 14 lipca 2017

W każdy piątek polecamy Wam dwie gry na iOS, którym według nas warto poświecić trochę wolnego czasu w weekend. Są to tytuły mniej lub bardziej znane. Jedna z polecanych gier zawsze jest darmowa, a na drugą trzeba wydać kilka złotych.

Dzisiaj polecam 4×4 Dirt Track (darmowa) i Incredible Super Hero Monster (4,99 zł).

4X4 Dirt Truck Trials Forrest Driving Parking Sim

Trial to jedna z dziedzin sportu motorowego w kategorii rajdów off-road. Polega na przeprawie przez wyznaczoną trasę i dotarciu do określonych miejsc, przystosowanym do tego samochodem.

4X4 Dirt Truck to gra dla miłośników precyzyjnej jazdy w trudnym terenie. Jest deszcz, błoto, skały i wszystko to, co w off-road najlepsze.

W katalogu dostępnych aut znajdą się prawdziwe perełki, takie jak Land Rover Defender, Jeep Wiellys czy Dodge Ram.

Niestety nie dostaniemy ich wszystkich do dyspozycji od razu. W dobrej zabawie nie o to przecież chodzi, żeby mieć wszystko na starcie. Za każdą przejechaną trasę otrzymujemy medal i pieniądze. Te z kolei możemy przeznaczyć na zakup kolejnego pojazdu.

Tras jest 50, a każdą z nich przejeżdżamy dowolną ilość razy, dostępnymi samochodami.

Dla niecierpliwych istnieje możliwość dokupienia wirtualnych monet – tymi nie wirtualnymi. Odblokowanie wszystkich samochodów, tras lub zakup dodatków wiąże się jednak z dużym wydatkiem.

Grę można pobrać za darmo z App Store.

Incredible Super Hero Monster

Drugą dzisiejszą propozycją jest Incredible Super Hero Monster.

Główny bohater, w którego się wcielamy, do złudzenia przypomina Hulka, postać stworzoną przez Marvela. Tylko kolor skóry zdradza, że mamy do czynienia z jego „bratem bliźniakiem”.

Grafika nie jest na wysokim poziomie, tak jak i fabuła. Do wykonania mamy proste polecenia/czynności, takie jak jazda samochodem w wyznaczone miejsce, czy zabranie pasażera. Możemy likwidować gangsterów, po drodze zbierając broń.

Nudy! Dlatego lepiej pominąć fabułę i od razu rozwalić przypadkowo spotkany samochód, zdemolować latarnię lub niszczyć ulicę podczas spektakularnego wyskoku.

Od razu przypomniały mi się stare czasy, gdy jako Jean-Claude Van Damme z wyskoku demolowałem supr bryki.

Grę można kupić w App Store za 4,99 PLN.

Poprzednio polecaliśmy:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: