ThinkApple Podcast #16- dostępność i cena iPhone’a 8

by Mateusz Majewski on 18 lipca 2017

Czy iPhone 8 dostępny będzie jeszcze w tym roku? Ile będzie kosztować oraz czy znajdzie się w nim jeszcze Touch ID? Na tym zastanawiamy się w szesnastym odcinku ThinkApple Podcast, przy okazji po raz pierwszy zapraszając do rozmowy nowego członka naszej redakcji – Marcina.

Sponsorem tego odcinka jest sklep morele.net, który w swojej najnowszej promocji oferuje MacBooki Air i Pro (2017) oraz najnowsze iPady Pro (10,5″ i 12,9″) ze zniżka aż do 1300 zł! Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i możecie słuchać go w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV.

Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Rozmawiają:

– Tomek Czech (@finicestfini)
– Marcin Chrobak (@melangue)
– Mateusz Majewski (@add_mean)

Podobało Ci się? Nie zapomnij ocenić i napisać recenzji w iTunes. Dzięki!

Poprzednie odcinki:

Wszystkie odcinki

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Uwielbiam macOS i staram się być obiektywny. Kameruję i fotografuję. Windsurfing, żeglarstwo, podróże.
Twitter: @add_mean

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • Wszyscy z niecierpliwością czekają na iPhona 8. Wszyscy spekulują o tym, że będzie droższy czy nawet najdroższy w historii. Ja mam pytanie – czemu mamy się godzić na to, żeby to, co dostajemy u konkurencji w drodze ewolucji (np. Samsung Galaxy S8) ma być dużo droższy w przypadku Apple?

  • melangue

   Bo to jest Apple. 😉

  • Mateusz Majewski

   Wiem dokładnie o czym myślisz, ale odpowiedź na to pytanie będzie chyba zawsze taka sama. iPhone to produkt, a Apple go tak wycenia. W samsungu też nie dostajesz wielu rzeczy oczywistych w linii Apple. Kwestia osobistej hierarchii wartości.

  • 7 plus

   Apple kojarzy się z konkretną osobą i ma konkretny asortyment. Samsung produkuje od tv po nakładki na chuja (chyba). Nie kojarzy się z nikim. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Fan nadgryzionego jabłka zawsze wybierze ten produkt i będzie miał w pogardzie inne a zwłaszcza syfsunga. Syfsung to fon dla terrorystów-same wybuchają.

Previous post:

Next post: