ThinkApple Podcast #17 – Apple Watch LTE, Apple TV 4K, iPhone 7s i 8

by Tomek Czech on 11 sierpnia 2017

W najnowszym odcinku ThinkApple Podcast rozmawiamy o nowościach od Apple, które mogą pojawić się jesienią: Apple Watch z łącznością komórkową, Apple TV ze wsparciem dla 4K, no i oczywiście nowe iPhone’y – 7s, 7s Plus i topowy model 8/X/Pro/Edition.

Czy „HomePodGate” to największy wyciek informacji o nowych produktach Apple w historii firmy z Cupertino?

W tym odcinku do naszej stałej ekipy podcastowej dołączył Dawid Olczak.

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV.

Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Rozmawiają:
– Mateusz Majewski (@add_mean)
– Dawid Olczak (@olczak_dawid)
– Tomek Czech (@finicestfini)

Podobało Ci się? Nie zapomnij ocenić i napisać recenzji w iTunes. Dzięki!

Poprzednie odcinki:

Wszystkie odcinki.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
  • Słucham Waszego podcastu i mam pewne przemyślenie… Trochę nie podoba mi się w jaki sposób Apple ostatnio postępuje. W przypadku innych producentów (np. Samsung) – nowy telefon to ewolucja wersji poprzedniej. Tak być powinno. Apple tymczasem, zaserwuje nam 4 rok z rzędu odgrzewanego kotleta, a za ewolucję, która powinna w sposób naturalny zastąpić obecny telefon, trzeba będzie nam dopłacić 1/3 ceny. Jest to niewiarygodne dymanie klientów…

    • Tomek Czech

      Dzięki za przesłuchanie podcastu 😉 Ale, po pierwsze jeszcze dokładnie nie wiemy, co Apple nam zaserwuje w tym roku. Po drugie, nie ma co mówić o dymaniu klientów – Apple stara się co roku zrobić najlepszego smartfona jakiego może, najlepszego na rynku. Jeśli Ci się podoba, uważasz, że to wystarczający upgrade – kupujesz. Jeśli nie – zostajesz przy starym lub przechodzisz do konkurencji. Zasady są proste. Nikt tu nikogo nie dyma.

Previous post:

Next post: