Apple Watch Series 3 Cellular – nowa generacja iPoda na Twoim nadgarstku (reklama)

by Tomek Czech on 17 września 2017

Jestem wielkim fanem nowego Apple Watcha z łącznością komórkową i transmisją danych i nie mogę się doczekać, kiedy będzie działać w Polsce. Jedną z możliwości takiego zegarka pokazuje najnowsza reklama Apple. Firma zaprzestała niedawno produkcji iPoda nano i shuffle, bo szykowała się do wprowadzenia do swojej oferty czegoś lepszego – teraz dostęp do całej naszej kolekcji muzyki będziemy mieli bezpośrednio z nadgarstka. I dodatkowo jeszcze do całej kolekcji 40 milionów utworów Apple Music (i – najprawdopodobniej – innych serwisów streamingowych). Mówicie, że tego nie potrzebujecie, bo zawsze macie przy sobie iPhone’a? Jestem pewien, że już niedługo przekonacie się, jak często będziecie zostawiać go w domu, dzięki zegarkowi z możliwością dzwonienia i transmisją danych (tylko żebyście nie pomyśleli, że twierdzę, że smartwatch zastąpi smartfona – nie, nigdy go nie zastąpi).

Apple Watch Series 3 + Apple Music — Roll 

Ankieta: którego iPhone’a kupujesz?

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast – iPhone IKS (i inne nowości)

Przeczytaj też: 

300x300-oslo
Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
  • iD4Ru73K

    Myślę, że musisz pohamować entuzjazm, bo to raczej nie wypali. Jeśli nawet to w sklepach będzie już AW 4 lub 5. Po pierwsze uruchomienie w Polsce e-sim przez naszych operatorów jest w planach. W planach długoterminowych. AW w Polsce sprzedaje się w niewystarczającej ilości, aby operatorzy widzieli w tym interes. Po drugie pakiet danych, z tego co widać na zachodzie, jest dodatkowo płatny. Nie jest to zbyt zachęcające dla polskiego klienta. Podobnie jak wprowadzenie na zachodzie lejka LTE przez T-Mobie do 4 Mbit/s. I najważniejsze, 40 mln piosenek. Brzmi fantastycznie. Pytanie czy to będzie stream przez LTE czy może cachowanie i możliwość słuchania offline? W pierwszy przypadku będąc w ruchu będziemy mieli buforowanie danych. W drugim przypadku bardzo szybko zapchamy mały dysk w zegarku. Wisienka na torcie, pakiet danych obowiązuje tylko w kraju, w którym został kupiony. Na wakacjach za granicą zegarek będzie bezużyteczny…

  • Aron

    A możecie mi powiedzieć czemu apple wycofało AW2? Chciałbym mieć wersję stainless steel ale aw3 nie oferuje tej wersji w Polsce bez cellular więc chciałbym aw2 zamiast aw1.
    A czy jak zakupię na wolnym rynku AW3 LTE to czy będzie działał w Polsce sparowany z telefonem bez lte czy nie będzie działał w ogóle?

Previous post:

Next post: