Apple udostępnia iOS 11.0.1

by Tomek Czech on 26 września 2017

Tydzień po pojawieniu się finalnej wersji iOS 11, mamy już kolejną aktualizację oprogramowania na iPhone’a i iPada – Apple udostępniło właśnie wszystkim użytkownikom iOS 11.0.1. Zawiera ono jedynie poprawki błędów i drobne ulepszenia. Być może delikatnie poprawi długość pracy na baterii.

Update czeka na Was jak zwykle w Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia. Oczywiście można też zaktualizować przez iTunes.

Ważne: jeśli mieliście zainstalowany profil beta, trzeba go odinstalować (Ustawienia -> Ogólne -> Profil), inaczej aktualizacja się po pokaże.

Na iPhonie 8 Plus aktualizacja zajmuje 286,6 MB.

Zobacz: iOS 11 – oficjalna lista WSZYSTKICH nowości

Więcej o iOS 11:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
  • Jako jedyna redakcja z Polski doceniła iPhone 8 Plus i wybrała się po niego do Berlina. Efektem jest jak widać bardziej rzetelny wpis chociażby o aktualizacjach. Tak trzymać ThinkApple!

  • Wojtek

    literówkę poprawcie 🙂

  • Artur Nowis

    Troche lipa jezeli chodzi o czas pracy na baterii IP7plus …

Previous post:

Next post: