Apple udostępnia iOS 11.1.2 z rozwiązaniem problemów dotyczących iPhone’a X

by Kuba on 17 listopada 2017

Apple udostępniło wczoraj wszystkim użytkownikom iOS 11.1.2. Aktualizacja zawiera poprawki błędów dotyczących iPhone’a X, ale jest dostępna także dla wszystkich innych modeli iPhone’a i iPada, więc prawdopodobnie zawiera też inne drobne ulepszenia.

Apple podaje, że iOS 11.1.2 rozwiązuje dwa problemy związane z iPhonem X:

 • problem z ekranem, który stawał się chwilowo nieresponsywny przy nagłym obniżeniu temperatury (więcej przeczytasz o tym tutaj);
 • błąd, który powodował zniekształcenie obrazu przy nagrywaniu wideo i robieniu żywych zdjęć.

Update czeka na Was jak zwykle w Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia. Oczywiście można też zaktualizować przez iTunes.

Tydzień temu Apple wypuściło finalną wersję iOS 11.1.1, która m.in. rozwiązała słynny problem autokorekty poprawiającej u niektórych użytkowników „i” na „A[?]”.

Pod koniec października Apple udostępniło z kolei ważną aktualizację iOS 11.1., która łatała krytyczną lukę bezpieczeństwa WiFi, przywracała szybkie przełączanie aplikacji przez 3D Touch i zawierała mnóstwo nowych emotikonów.

Więcej o iOS 11:

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast – Tydzień z iPhonem X

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • boniek

  Może w końcu Apple by się zainteresowało starszymi urządzeniami i poprawiło ich płynność bo niektórych nie stać na te nowe wynalazki typu iPhone X. Osobiście siedzę na dużo tańszym SE. I z jego działaniem na 11 nie jest za ciekawie…

  • NYFB

   Myślę, że to kwestia czasu jak starsze modele przestaną być wspierane aktualizacjami. Szóstki i SE już jedną nogą są pogrzebane przez iOS 11, nie wspominając o piątkach… Pytanie tylko, w którą stronę to idzie, bo nawet na nowszych modelach nowy system kuleje. Quo Vadis Apple ?

  • ircmaniak

   popieram kolege powinni sie zainteresowac bardziej jezeli chodzi o wczesniejsze modele rozumiem ze wyszedl X i teraz wszystko kreci sie zeby na X dzialalo wszystko. Tylko uzytkownikow X zanim bedzie na tyle co uzytkownikow np SE/6/7 to minie sporo. Bo tak jak kolega napisal jednak X swoje kosztuje a po drugie nie kazdemu moze sie podobac albo odpowiadac. Obecnie uzywam 6 i mam podobne odczucia co do plynnosci dzialania a w szczegolnosci co do zuzycia baterii ktore jest o wiele wieksze niz bylo to przy iOS 10.3.3 od zmiany na 11 tragedia !!! ile jeszcze update zanim to zostanie poprawione??? iOS12 dopiero zrobi ze ip6 bedzie dzialac tak jak dzialal na 10.3.3 stabilnie szybko i bateria nie ginela w oczach!

 • andrzej

  A co z 6/7 i dziwnie reagującym po odblokowaniu paskiem powiadomień?

Previous post:

Next post: