Jak użytkownicy iPhone’a X oceniają Face ID?

by Tomek Czech on 19 grudnia 2017

Jak użytkownicy iPhone’a X oceniają Face ID? Znany deweloper Steven Troughton-Smith przeprowadził na Twitterze sondę, której wyniki potwierdzają opinie, z którymi najczęściej spotykamy się w sieci – system rozpoznawania twarzy z powodzeniem zastąpił Touch ID, zdecydowana większość właścicieli „iksa” jest z niego zadowolona.

Z sondy wynika, że aż 87% użytkowników ocenia Face ID pozytywnie – dla 51% działa ono „praktycznie idealnie”, a dla 36% „zazwyczaj OK”.

8% ocenia, że Face ID „raz działa, raz nie”, a 5%, że nie działa zbyt dobrze.

Nie jest to co prawda badanie przeprowadzone na grupie reprezentatywnej, ale w sondzie wzięło już udział ponad trzy tysiące osób i pewnością jest to grupa dość krytycznie nastawiona do Apple, jak to bywa na Twitterze i gdziekolwiek indziej w sieci.

Właściciele iPhone’a X – dajcie znać, jak Wy oceniacie Face ID. Ja w ankiecie kliknąłem w opcję „Mostly OK”.

Jeśli system rozpoznawania twarzy sprawia Wam problemy, zajrzyjcie tutaj: Wszystkie sposoby na ulepszenie działania Face ID w iPhonie X.

Więcej o Face ID:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • Darek

  Nie zauważyłem żeby coś było nie tak więc teoretycznie powinienem dać Virtually perfect … 🙂

 • Marcin Sz

  Face ID działa bardzo dobrze i w miarę szybko. Niestety mój o 3 lata młodszy brat tylko trochę podobny do mnie odblokował mi telefon ! Nie wierzyłem na początku ale mój Iphone X za każdym razem gdy widział jego twarz bezbłędnie odblokowywał telefon. Próbowaliśmy w czapce , tez działa , w okularach i czapce już nie za każdym razem ale także , w ciemności tez bez problemu. Brat zalogował się tez na moje konto w Mbanku 😀 Czytałem o 3 takich przypadkach , jeden to numer z maską a drugi to małoletni syn odblokował tel matce i w Chinach koleżanka odblokowała tel .
  Nie wiem co zrobić z ta informacja , zastanawiam się czy nie nagrać filmu i puścić to w necie 😀

  • Robert Zet

   Nagraj i zainteresuj mbank.

Previous post:

Next post: