„Zdjęcia jakości studyjnej – bez studia”. Apple reklamuje tryb oświetlenia portretowego w iPhonie X

by Kuba on 13 stycznia 2018

W najnowszym spocie Apple reklamuje funkcję oświetlenia portretowego, dostępną w iPhonie X (przednia i tylna kamera) i iPhonie 8 Plus (tylko tylna kamera). Firma z Cupertino przekonuje, że dzięki niej zrobimy zdjęcia jakości studyjnej nie wchodząc nawet do studia – „Oświetlenie portretowe pozwala uzyskać efekty, które dotąd oferowało tylko studio fotograficzne”.

Nowa funkcja oświetlenia portretowego jest zwieńczeniem drobiazgowych badań nad wszystkimi aspektami sztuki portretowania. Dzięki zaawansowanym algorytmom analizującym grę światła na twarzy efekty są naprawdę zdumiewające.

Więcej reklam:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • Karaluch

  Szczerze to niestety nie działa to tak dobrze jak na tym filmie. Raz na jakiś czas uda się strzelić dobra fotkę portretową. Często krawędzie są rozmazane a na czarnym tle pojawiają się słupy światła. Sam IPhone X jest naprawdę niesamowity. Po ponad 6 latach używania tylko telefonow Apple uważam, że od 6 w górę z roku na rok dostawaliśmy ewolucje. Tym razem jest inaczej. Szczerze uważam ze IPhone X to prawdziwa rewolucja od Apple. Trzeba poużywać tego telefonu przez kilka tygodni żeby to w pełni dostrzec. Warto!

  • Vladekos Erizo

   używam od miesiąca i nie widzę ogromnej różnicy w stosunku do poprzednio używanej 7ki 🙂
   Na jakie konkretnie aspekty mam zwrócić uwagę aby być tak mocno zadowolonym jak Ty?

   • Karaluch

    Po pierwsze musisz być purystą. Bez tej cechy nie dostrzeżesz dużych różnic – tak jak i większość „standardowych” użytkowników. Ja między X a 7plus widzę dużą różnice w działaniu i nie tylko.

    • Vladekos Erizo

     jestem purystą i do tego bardzo konkretnym facetem.
     Niezły masz nick jak na purystę 🙂

Previous post:

Next post: