Apple udostępnia siódmą betę iOS 11.2.5 (deweloperską i publiczną)

by Kuba on 19 stycznia 2018

Apple udostępniło siódmą deweloperską i publiczną betę iOS 11.2.5, zawierającą drobne ulepszenia i poprawki błędów. Wielkość aktualizacji (około 2 GB, w zależności od modelu) wskazuje, że jest to wersja GM, czyli z dużym prawdopodobieństwem dokładnie taka, jaka trafi niedługo (w przyszłym tygodniu?) do wszystkich użytkowników.

Ostatnią publicznie dostępną aktualizacją jest iOS 11.2.2, więc czekamy również na wersje 11.2.3 i 11.2.4.

Tim Cook zapowiedział, że w przyszłym miesiącu Apple udostępni pierwszą betę nowego iOS (prawdopodobnie iOS 11.3), w którym pojawi się obiecana informacja o stanie baterii naszego urządzenia. Dostaniemy też możliwość zdecydowania, czy nasz iPhone będzie spowalniany czy nie w sytuacji, gdy bateria w nim będzie już mocno zużyta (czytaj więcej).

W zeszłym tygodniu Apple udostępniło wszystkim użytkownikom aktualizację iOS 11.2.2 zawierającą ulepszenia zabezpieczeń systemu, które zmniejszają ewentualne zagrożenie atakiem z wykorzystaniem luki bezpieczeństwa Spectre. Wbrew początkowym obawom, nie spowalnia ona iPhone’a.

Dzisiaj deweloperzy otrzymali również macOS 10.13.3 beta 6 i watchOS 4.2.2 beta 5.

Więcej o iOS 11:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
  • p1t3r

    Lipa straszna. 6S Bateria ma 70% swojej pojemności pierwotnej i procesor pracuje powyżej 1000MHz tylko przy 100% naładowaniu. Aktualnie 76% i już 911MHz. Przy 50% to juz 600MHz i wtedy nawet dzwonienie sprawia problemy.

Previous post:

Next post: