Zobacz wszystkie nowe Animoji z iOS 11.3

by Kuba on 25 stycznia 2018

Apple udostępniło wczoraj pierwszą betę iOS 11.3. Wśród nowości (listę wszystkich znajdziesz tutaj) są m.in. cztery nowe Animoji – niedźwiedź, smok, lew i czaszka. Dzięki temu liczba dostępnych na iPhonie X animowanych emoji, które dzięki kamerze 3D potrafią naśladować mimikę naszej twarzy, wzrosła do szesnastu.

iOS 11.3 – nowe Animoji

Niedźwiedź 

Smok

Lew

Czaszka 

Zobacz też: W iOS 11.3 sprawdzimy stan zużycia baterii i będziemy mogli zdecydować, czy nasz iPhone ma być spowalniany czy nie

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Gify: The Verge

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
  • Jackzg

    Zaczynam mieć dość Apple. Mojego 4 letniego macbooka pro 13 nie mam na co zmienić. Touch bar to bezsensowne rozwiązanie, a bez nie ma przyrostu mocy więc wymiana jest bez sensu. Tak samo jak nie wymieniłem swojego Iphona 6 plus. X mnie nie interesuje, 8 ma 4 letni wygląd i jest szklany=większe koszty w razie upadku. Ale za to w nowym IOS mogę być czaszką, lwem albo smokiem. To i tak lepsze niż bycie gównem. Apple jedzie już tylko z rozpędu. Tak jak kiedyś Nokia. Obserwuję ich zapaść od co najmniej 2 lat, ale póki zarabiają górę kasy na iphonach to nie liczę na zmiany.

Previous post:

Next post: