iOS 8.3 nieznacznie przyspiesza na iPhonie 4S i iPhonie 5 (wideo)

Marek Twejn   25 lutego 2015

ios8-3-beta-2

Przy okazji każdej aktualizacji iOS zadajemy sobie pytanie, czy nowa wersja przyspieszy starsze iUrządzenia. W przypadku iOS 8 zwiększeniem szybkości i płynności działania systemu nie pogardziliby w szczególności użytkownicy iPhone’a 4S i iPada 2/3. Po udostępnieniu przez Apple drugiej bety iOS 8.3, w sieci pojawiły się nagrania pokazujące nieco szybsze działanie nowego iOS na iPhonie 4S i 5.

berrolia

iOS 8.3 beta 2 na iPhonie 4S

iOS 8.3 beta 2 na iPhonie 5

Nie jest oczywiście spektakularne przyspieszenie (na iPhonie 5 jest ledwo zauważalne), ale cieszy nas, że z każdą nową aktualizacją iOS 8 staje się nieco szybszy na starszych urządzeniach.

W iOS 8.3, którego publiczna wersja ma pojawić się w marcu, znajdziemy nowe, bardziej zdywersyfikowane rasowo i kulturowo emotikony, bezprzewodowe sterowanie CarPlay, dwustopniową weryfikację przy logowaniu do kont Google, nowe języki Siri (niestety wciąż bez j. polskiego) oraz możliwość korzystania z Apple Pay w Chinach.

Według informacji 9to5Mac, Apple pracuje już również nad iOS 8.4, wraz z którym prawdopodobnie zadebiutuje nowy serwis muzyczny od Apple.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

Źródło: MacRumors

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: