Sporo ostatnio w Tapetach Tygodnia wydań specjalnych, ale też i sporo ku temu okazji serwuje nam Apple. Nie inaczej jest dzisiaj – mamy dla Was zestaw oficjalnych, nowych tapet z systemu iOS 14.2 beta, którymi gigant z Cupertino zaskoczył chyba wszystkich.

Czytaj dalej…

W sieci pojawiają się pierwsze wyniki testów baterii w najnowszych iPhone’ach – 12 i 12 Pro. Z testu przeprowadzonego przez renomowany Tom’s Guide wynika, że bateria w iPhonie 12 i iPhonie 12 Pro pracuje zaskakująco długo na jednym ładowaniu… o ile nie korzystamy z 5G.

Czytaj dalej…

Wczoraj odbyła się sklepowa premiera dwóch pierwszych iPhone’ów z serii “12”. Tapety z iPhone’a 12 udostępniliśmy Wam już kilka dni temu, a dzisiaj w specjalnym wydaniu Tapet Tygodnia proponujemy Wam zestaw oficjalnych tapet z iPhone’a 12 Pro.

Czytaj dalej…

W dniu światowej premiery dwóch pierwszych modeli iPhone’a – 12 i 12 Pro, do naszej redakcji dotarł egzemplarz tego drugiego. Zdecydowaliśmy się na nowy kolor pacyficzny. Kupiliśmy też akcesoria przeznaczone dla najnowszych flagowców z Cupertino – bezprzewodową ładowarkę MagSafe i silikonowe etui z MagSafe. Rozpoczynamy testy (jeśli macie jakieś pytania, zadajcie je w komentarzach), a Wy tymczasem obejrzyjcie galerię pierwszych zdjęć.

Czytaj dalej…

Analitycy z Picodi po raz kolejny obliczyli tzw. “index iPhone’a”, aktualizując go na rok 2020. Jest to wskaźnik pokazujący, ile dni muszą pracować obywatele poszczególnych krajów na nowego iPhone’a – w tym wypadku na iPhone’a 12 Pro, uwzględniając oczywiście ceny iPhone’a oraz średnią pensję w poszczególnych krajach.

Czytaj dalej…

Kilka dni temu poznaliśmy pojemność baterii iPhone’a 12 i 12 mini, a teraz pojawiły się informacje o pojemności akumulatorów w dwóch pozostałych modelach  – iPhonie 12 Pro i 12 Pro Max.

Czytaj dalej…

Wraz z premierą iPhone’ów 12 Apple wprowadziło do swojej ofert nową ładowarkę o mocy 20 wat, z funkcją szybkiego ładowania. Zasilacz jest tańszy od 18-watowego poprzednika i jest już dostępny w polskim internetowym sklepie Apple.

Czytaj dalej…

Właśnie poznaliśmy ceny wymiany iPada Air 4. generacji oraz ceny wybranych napraw iPhone’a 12 i 12 Pro w Polsce.  Jako pierwszy spośród polskich autoryzowanych serwisów Apple opublikował je właśnie iSpot.

Czytaj dalej…

W sieci zaczęły się pojawiać pierwsze recenzje iPhone’ów 12 i 12 Pro stworzone przez blogerów/youtuberów technologicznych, którym Apple dostarczyło egzemplarze testowe swoich nowych smartfonów. Mattew Panzarino z TechCrunch pisze w swojej recenzji, że iPhone 12 Pro i 12 Pro Max w kolorze złotym mają ramkę malowaną w zupełnie innej technologii niż w pozostałych modelach, dzięki czemu ma być ona bardziej odporna na odciski palców i bardziej wytrzymała na uszkodzenia.

Czytaj dalej…

W związku ze zbliżającą się premierą iPhone’a 12 i 12 Pro  (najbliższy piątek, 23.10), Apple udostępniło wszystkim użytkownikom iOS 14.1, czyli wersję oprogramowania, która zgodnie z przewidywaniami ma być zainstalowana na najnowszych flagowcach trafiających do sprzedaży. Aktualizacja naprawia wiele błędów pierwszego wydania iOS 14.

Czytaj dalej…