iPad mini w sprzedaży już w listopadzie?

by Marek Twejn on 1 października 2012

iPad mini

Pamiętacie słowa Tima Cook’a z marcowej konferencji Apple, że w tym roku firma z Cupertino zaprezentuje jeszcze wiele „innowacyjnych produktów”? Według licznych przecieków, po wprowadzeniu iPhone’a 5, Apple zaprezentować miał mniejszą wersję tabletu: iPada mini (niektórzy wierzą też, że jeszcze przed końcem roku Apple wprowadzi własny model telewizora). Wydaje się, że przecieki dotyczące iPada mini się potwierdziły – jak donosi Fortune, cytując „kilka wiarygodnych źródeł”, 10 października Apple roześle zaproszenia prasowe na premierę mniejszej wersji swojego tabletu.

Fortune spekuluje, że jeśli rzeczywiście tak się stanie i Apple będzie przestrzegał swojego zwyczajowego harmonogramu, konferencja, na której zaprezentowano by iPada mini odbyłaby się 17 października, a sprzedaż rozpoczęła w piątek 2 listopada.

Jeśli przecieki się potwierdzą, iPad mini będzie miał ekran o przekątnej 7.85 cala (przy 9.7 cala „dużego” iPada), grubość iPoda touch, a ceny mogłyby zaczynać się już od 299 dolarów.

[mockup iPada mini: 9to5Mac]

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: