Think what? ThinkApple!

Tomek Czech   4 września 2014

Nad naszymi łóżkami nie wiszą plakaty Steve’a Jobsa. Nie dajemy za Apple na mszę. Nie mówimy, że produkty Apple są sexy. Nie śmiejemy się też z plastikowych telefonów z zielonym ludkiem. My po prostu pasjonujemy się sprzętem elektronicznym, a że do tej pasji podchodzimy poważnie, używamy jedynie najlepszych produktów.

Kiedyś w wakacje zbieraliśmy truskawki, żeby za zarobione w ten sposób miliony (dosłownie!) wymienić marną podróbkę dwukasetowego Panasoniksa na przyjemnie brzmiącego Technicsa, potem życie nauczyło nas, że kupno Windowsa zamiast Maca to nie oszczędność, tylko udręka.

Do tego niektórzy z nas studiowali filozofię i od ponurych wynurzeń Heideggera woleli oświeceniową myśl Jobsa, inni zaś mają wrodzone poczucie piękna i nie potrafili przejść obojętnie obok dizajnerskiego geniuszu sir Jony’ego Ive’a.

Tak powstało ThinkApple – tworzony z pasją profesjonalny serwis, w którym znajdziecie najświeższe i najciekawsze informacje ze świata Apple, porady, recenzje, opinie i komentarze.

ThinkApple to także szersze spojrzenie na rolę nowych technologii w dzisiejszym świecie, w którym smartfon to jednocześnie gitara, odstraszacz komarów, profesjonalny aparat fotograficznyosobisty trener fitness i urządzenie do pomiaru rytmu serca.

Jeśli nudzisz się w pracy, w Polsacie kolejny kabareton, a w sieci szafiarka radzi co włożyć na studniówkę, podłącz się do ThinkApple na Facebooku, Twitterze lub do naszego kanału RSS, żeby Twoja codzienność nabrała rumieńców.

Redakcja ThinkApple

tc_prof_ta_smlTomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych. Akceptujący nieuchronność tragedii niepoprawny optymista. Na bezludną wyspę zabrałby buldoga francuskiego.

Twitter: @finicestfini | Mail: tomek@thinkapple.pl

 

asd

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Twitter: @mac_polak | Mail: lukasz@thinkapple.pl

 

asd

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Uwielbiam macOS i staram się być obiektywny. Poza tym – windsurfing, podróże. Nagrywam i fotografuję. Od kilku lat żeglarz jachtowy i sternik motorowodny. Jak Windows, to tylko z konieczności.

Twitter: @add_mean | Mail: mateusz@thinkapple.pl

 

 

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Lubiący podejmować nowe wyzwania gadżeciarz, który chciałby swoim optymizmem zarazić cały świat. Moim domem jest Polska, którą bezustannie zwiedzam od prawie dziesięciu lat. Kocham muzykę, audiobooki oraz seriale Marvel’a.
Kiedyś-Linux i Android. Dziś-macOS i iOS.

Twitter: @olczak_dawid| Mail: dawid@thinkapple.pl

Współpracownicy:

Kontakt z redakcją | Reklama