Think what? ThinkApple!

Tomek Czech   4 września 2014

Nad naszymi łóżkami nie wiszą plakaty Steve’a Jobsa. Nie dajemy za Apple na mszę. Nie mówimy, że produkty Apple są sexy. Nie śmiejemy się też z plastikowych telefonów z zielonym ludkiem. My po prostu pasjonujemy się sprzętem elektronicznym, a że do tej pasji podchodzimy poważnie, używamy jedynie najlepszych produktów.

Kiedyś w wakacje zbieraliśmy truskawki, żeby za zarobione w ten sposób miliony (dosłownie!) wymienić marną podróbkę dwukasetowego Panasoniksa na przyjemnie brzmiącego Technicsa, potem życie nauczyło nas, że kupno Windowsa zamiast Maca to nie oszczędność, tylko udręka.

Do tego niektórzy z nas studiowali filozofię i od ponurych wynurzeń Heideggera woleli oświeceniową myśl Jobsa, inni zaś mają wrodzone poczucie piękna i nie potrafili przejść obojętnie obok dizajnerskiego geniuszu sir Jony’ego Ive’a.

Tak powstało ThinkApple – tworzony z pasją profesjonalny serwis, w którym znajdziecie najświeższe i najciekawsze informacje ze świata Apple, porady, recenzje, opinie i komentarze.

ThinkApple to także szersze spojrzenie na rolę nowych technologii w dzisiejszym świecie, w którym smartfon to jednocześnie gitara, odstraszacz komarów, profesjonalny aparat fotograficznyosobisty trener fitness i urządzenie do pomiaru rytmu serca.

Jeśli nudzisz się w pracy, w Polsacie kolejny kabareton, a w sieci szafiarka radzi co włożyć na studniówkę, podłącz się do ThinkApple na Facebooku lub Twitterze, żeby Twoja codzienność nabrała rumieńców.

Redakcja ThinkApple

tc_prof_ta_smlTomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych. Akceptujący nieuchronność tragedii niepoprawny optymista. Na bezludną wyspę zabrałby buldoga francuskiego.

Twitter: @finicestfini | Mail: tomek@thinkapple.pl

 

asd

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Twitter: @mac_polak | Mail: lukasz@thinkapple.pl

 

asd

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Uwielbiam macOS i staram się być obiektywny. Poza tym – windsurfing, podróże. Nagrywam i fotografuję. Od kilku lat żeglarz jachtowy i sternik motorowodny. Jak Windows, to tylko z konieczności.

Twitter: @add_mean | Mail: mateusz@thinkapple.pl

 

 

Współpracownicy:

Kontakt z redakcją | Reklama