Ślady iPada Pro z Face ID w kodzie iOS 11.3?

by Kuba on 25 stycznia 2018

Redaktor serwisu iHelpBR Filipe Espósito znalazł w kodzie najnowszej aktualizacji iOS 11.3 ślady, które mogą wskazywać, że nowy iPad Pro będzie wyposażony w system rozpoznawania twarzy Face ID.

W kodzie udostępnionego wczoraj uaktualnienia iOS Espósito natknął się na sformułowanie „Modern iPad”.

Znany deweloper iOS Guilherme Rambo przypomniał, że sformułowanie „Modern iPhone” we wcześniejszych wersjach iOS odnosiło się do iPhone’a X. Rambo podejrzewa, że jako „Modern iPad” Apple oznaczyło iPada z Face ID.

Już w listopadzie Bloomberg donosił, że Apple pracuje nad iPadem Pro z Face ID.

Nowa wersja tabletu z Cupertino ma być pozbawiona przycisku Home, mieć znacznie cieńsze ramki, kamerę TrueDepth, całkowicie nowy procesor graficzny i wsparcie dla Apple Pencil nowej generacji.

Pojawienie się w tym roku iPada Pro z Face ID przewiduje też analityk Ming-Chi Kuo.

Przeczytaj też: iPad Pro może mocno przyspieszyć w 2018: ma być wyposażony w 8-rdzeniowy chip A11X Bionic w technologii 7nm InFO WLP

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
  • Artur

    Ślady jeszcze o niczym nie świadczą. Ślady polskiej Siri w kodzie iOS odkryto już daaaawno temu a i tak prawdopodobnie nigdy jej działąjącej w iOS nie zobaczymy.

    • MrMariano007pl

      z Siri pewnie masz rację ale z iPadami… coś pokazać w tym roku ‚muszą’… rynek już taki się zrobił że co roku jest odświeżanie lub nowy model a z iPadami to odświeżanie było rok temu 🙂

Previous post:

Next post: