Apple oficjalnie udostępnia OS X 10.11.6, watchOS 2.2.2 oraz tvOS 9.2.2

Mateusz Majewski   19 lipca 2016

2013-special-deals-landing-hero

Poniedziałkowy wieczór obfity był w nowe wersje systemów od Apple. Poza deweloperskimi betami, kalifornijscy inżynierowie nie zapomnieli także o stabilnych odsłonach swojego softu. Uaktualnień doczekały się wszystkie 4 platformy: iOS 9, OSX El Capitan, watchOS 2 oraz tvOS 9.

berrolia

iOS 9.3.3 to system, który nie zawiera żadnej nowej funkcji. W wersji tej Apple skupiło się na poprawkach błędów. O najnowszej aktualizacji iOS 9 szerzej pisaliśmy w osobnym artykule.

OS X 10.11.6 to według wielu głosów ostatnia wersja przed zmierzającą dużymi krokami aktualizacją macOS 10.12 Sierra. Aktualizacja 10.11.6 to efekt pracy nad betami już od maja. Apple skupiło się na poprawkach błędów i stabilności, zwracając szczególną uwagę na komputery, które wraz z systemem El Capitan kończą być przez Apple oficjalnie wspierane.

WatchOS 2.2.2 to podobnie jak inne oficjalnie dziś wydane systemy głównie poprawki błędów i bezpieczeństwa. W przypadku nowej wersji nie jesteśmy w stanie podać ani jednej nowej funkcjonalności.

tvOS 9.2.2 to system, który podobnie jak OS X, w wersji beta testowany był przez deweloperów od maja. Najnowsza wersja to nic innego jak wielka łata błędów poprzednich odsłon. Tak samo jak w przypadku innych systemów i tutaj nie pojawiło się zupełnie nic nowego.

Podłącz się do nas na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Student Informatyki. macOS rulez. Nagrywam, żegluję, programuję. Zdjęcia: mateuszmajewski.com

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: