Apple myśli, że nowy, budżetowy iPhone będzie sprzedawał się najlepiej ze wszystkich tegorocznych modeli

Marcin Chrobak   16 czerwca 2018

Firma z Cupertino najprawdopodobniej pokaże nam na jesień tego roku aż nowe telefony – nową generację iPhone X, większego iPhone X (Plus) oraz budżetowego iPhone’a z ekranem LCD. Ten ostatni według Apple będzie sprzedawał się najlepiej.

berrolia

Apple zwiększa produkcję modeli z ekranem LCD

Nowy raport, który pojawił się za sprawą The Wall Street Journal, mówi o tym, że Apple ponoć spodziewa się, że sprzeda w tym roku najwięcej sztuk budżetowego modelu iPhone’a z ekranem 6,1″ LCD.

Według źródeł cytowanych w raporcie Apple początkowo chciało wyprodukować zbliżoną liczbę sztuk iPhone’ów z ekranami OLED i LCD, ale teraz ma w planach zwiększoną produkcję tych drugich.

Źródła mogą oczywiście mieć na myśli także poprzednie modele iPhone’ów, które Apple wciąż ma w sprzedaży – iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE – nie tylko tegorocznego, budżetowego iPhone’a.

Skąd taka decyzja? Firma z Cupertino ponoć wzięła sobie do serca opinie klientów o “zbyt drogim” iPhone X, który nie sprzedawał się tak dobrze jakby Apple sobie tego życzyło.

Raport po raz kolejny potwierdza także, że Apple ma zamiar w tym roku mieć w swojej ofercie przynajmniej jeden tańszy model iPhone (z ekranem LCD).

Czym będzie się różnił budżetowy iPhone z ekranem 6,1″ LCD?

Według Ming-Chi Kuo budżetowy iPhone zachowa formę i wygląd iPhone X (w tym Face ID), ale zamiast ekranu w technologii OLED będzie miał LCD.

Będzie miał aparat z jednym obiektywem, a jego ramka będzie wykonana z aluminium, a nie ze stali nierdzewnej (jak ma to miejsce w przypadku iPhone X).

Będziecie kupować nowy model iPhone’a w tym roku? Jeżeli tak to który Was najbardziej interesuje?

 

HIT TYGODNIA: Ładowarka bezprzewodowa BENKS HEARTHSTONE z funkcją szybkiego ładowania iPhone’a 8/8 Plus/X w rewelacyjnej cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: The Wall Street Journal

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Marcin Chrobak

Lubię komputery, głównie te z jabłkiem.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: