Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku: “Apple i elektronika – najlepsze promocje”

Tomek Czech   11 grudnia 2023

W ubiegłym roku utworzyliśmy grupę na Facebooku, w której od tego czasu udostępniamy informacje o najlepszych promocjach na sprzęt Apple i elektronikę użytkową w ogóle. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, zwłaszcza teraz, tuż przed świątecznym okresie zakupowym, kiedy będziemy strać się kupić prezenty pod choinkę w jak najkorzystniejszej cenie.

“Apple i elektronika – najlepsze promocje” – nowa grupa na Facebooku

Do tej pory nie było w polskim internecie miejsca, w którym zebrane byłyby informacje o wszystkich promocjach, zniżkach czy rabatach na sprzęt Apple. Przed rokiem postanowiliśmy to zmienić. Staramy się nie przegapić żadnej obniżki cen sprzętu i oryginalnych akcesoriów Apple i natychmiast dawać Wam o tym znać.

Oczywiście na grupę wrzucamy też informacje o promocjach na akcesoria innych firm do sprzętu Apple, a także na elektronikę użytkową w ogóle  – słuchawki, głośniki, akcesoria, urządzenia smart home itd.

Zniżki wyszukujemy na własną rękę, często dostajemy też informacje bezpośrednio od producentów, sprzedawców czy dystrybutorów. Zapraszamy również Was do dzielenia się z nami okazjami, na które sami traficie.

Linki do promocji często są linkami afiliacyjnymi – jeśli kupicie polecany przez nas przedmiot po kliknięciu takiego linka, zarobimy na tym kilka groszy. Oczywiście nie ukrywamy tego. Uważamy, że to uczciwy “deal” – Wy dowiadujecie się o najlepszych okazjach i możecie zaoszczędzić trochę pieniążków, a my trochę PLN zarobimy, bo ThinkApple to przecież nasza praca.

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: