Heyah wprowadza nową taryfę „Dniówka” – szczegóły oferty

by Marek Twejn on 9 września 2013

Nowa taryfa Heyah - Dniówka

Heyah wprowadziła dzisiaj nową taryfę – Dniówka, która pozwala na cały dzień rozmawiania (z numerami Heyah i T-Mobile), esemesowania i używania internetu (z dziennym limitem 50 MB) za 84 grosze.

W nowej taryfie dostępne są trzy Dniówki – na rozmowy, SMSy i internet, każda z nich kosztuje 0,28 zł.

Każdego dnia możesz wybrać jedną, dwie albo wszystkie trzy Dniówki, płacąc 28 groszy za każdą.

Opłata 0,28 zł pobierana jest za każdą aktywowaną Dniówkę, z której skorzystasz danego dnia. Jeśli nie używasz – nie płacisz.

Aktywacja

Taryfę można aktywować kupując starter w nowej wizualizacji (również wprowadzone dzisiaj), wtedy Dniówka dostępna jest od razu.  Jeśli kupisz starter w starej wizualizacji, musisz wysłać bezpłatny kod *100*812#. Na nową taryfę mogą również przenieść się dotychczasowi klienci Heyah, wysyłając ten sam kod.

Poszczególne Dniówki włączysz za pomocą następujących kodów:

 • rozmowy: *100*813#
 • SMSy: *100*814#
 • intrnet: *100*815#

Dniówkę danej usługi aktywuje się tylko raz – w momencie pierwszego skorzystania z usługi. Ta aktywacja jest darmowa. Jeśli zdezaktywujesz usługę, za ewentualne kolejne aktywacje zapłacisz 3 zł. Zmiany Dniówek możesz dokonać w każdej chwili, ale nie częściej niż raz dziennie.

Zmienia taryfy na Dniówkę

Jeśli aktualnie korzystasz z innej taryfy Heyah na kartę, możesz w każdej chwili zmienić ją na Dniówkę wpisując w telefonie kod *100*812#

Opłata za zmianę taryfy wynosi 3 zł.

Żeby sprawdzić jaką masz taryfę – użyj ekspresowego menu *100#, a następnie wybierz kolejno opcję Samoobsługa -> Twoja Taryfa.

Jeśli nie aktywujesz żadnej Dniówki, płacisz zgodnie ze standardowym cennikiem taryfy Dniówka:

 • minuta do wszystkich sieci: 29 groszy
 • SMS do wszystkich sieci: 14 groszy
 • MMS: 28 groszy / 100 KB
 • Bezpieczny Internet w telefonie: do 10MB – 3zł, od 10MB do 100 MB – 6zł

Więcej informacji na stronie Heyah.

Źródło: T-Mobile

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • Pingback: Play wystartował z taryfą „Formuła Unlimited” z LTE | ThinkApple()

 • piotreks

  POPIERAM. LTE polsatowskie bez limitu 20/10 MB/sek działa!!! – w porywach 150-190 Kb/sek. To jest SKANDAL!!!. Po 15 latach, komórek, internetów itp. został mi tylko satelitarny, ale mnie nie stać.Przez 15 lat próbowałem wszędzie i wszędzie było wcześniej czy póżniej to samo!!!( Ciekawe jak dlugo utrzyma się Nju. Proste zasady i najkrótsze regulaminy) … O co tu ku,,,a chodzi? Przecież to są firmy usługowe. Mają wykonywać usługę tak jak należy!!!! ,brać kasę i koniec. To jest właśnie polski „WOLNY RYNEK” – monopol na strategiczne produkty, węgiel, gaz, ropa, energia, i oczywiście radio i telewizja. wspierany przez ….. nie będę się nawet wyrażał.

Previous post:

Next post: