iPhone 8 Plus – galeria zdjęć

by Tomek Czech on 22 września 2017

iPhone 8 Plus jest już w naszych rękach. Szklane plecki wyglądają obłędnie. Przód – jak w poprzednich modelach (według mnie niezbyt ciekawie). Rama jest złota. Ma delikatne różowe zabarwienie (nie mam porównania z poprzednimi modelami, ale trochę podchodzi mi pod rose gold). Tył obudowy jest kremowy, kawa z mlekiem, ale na pewno nie złoty.

Oto pierwsza galeria zdjęć.

Partnerem naszego wyjazdu na berlińską premierę iPhone’a 8 jest KMP – niemiecka firma tworząca wysokiej klasy, innowacyjne akcesoria do sprzętu Apple, która właśnie wchodzi na polski rynek.

W ofercie KMP znajdziecie oczywiście etui do nowych smartfonów z Cupertino – iPhone’a 8, 8 Plus oraz iPhone’a X, a także akcesoria do pozostałych modeli iPhone’a oraz iPada, MacBooka czy Apple Watcha.

Wszystkie produkty możecie obejrzeć na oficjalnej stronie KMP.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • czif

  Europejska wersja ma te napisy pod iPhone. Amerykańska nie ma

  • WielkiTester

   Ciekawe spostrzeżenie, masz jakieś dowody ?

   • czif

    Właśnie nie do końca to rozgryzłem.
    W kanadyjskiej i singapurskiej dostawie również nie ma etykiet.
    Ponoć ktoś z US też ma etykiety… bardzo dziwne, bo przecież telefon miał być teraz elegancki, a nie każdy dostaje taki sam(!) osobiście bym się kłócił i żądał ten model, co przedstawiali na konferencji, że jest czysty pod nazwą ‚iPhone’

 • Patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się gdzie Apple widziało złoto w tym kolorze. Bardziej to beżowy niż złoty…

  • krzysiek

   złoto widzą w ramce telefonu 😀

 • Kokolino9667

  Byłem dzisiaj w Apple Store Oberhausen Centr0 zobaczyć nowe produkty zaprezentowane przez Apple i muszę powiedzieć, że zainteresowanie jest ZNIKOME!, porównując do minionych lat to w skali od 1 do 10 przyznaje 3! Przewidywałem taki obrót sprawy, jeżeli X będzie sprzedawał się jak 8/8+ to rok 2017 będzie KATASTROFĄ!

  • krzysiek

   ale to jest to przewidzenia, 8 mało będzie popularna, prawie wszyscy czekają na X i wtedy padnie rekord sprzedaży.

   • Kokolino9667

    Napewno wielu czeka na X, ale nie sądzę aby bił rekordy zwłaszcza w takiej cenie ( mogę się mylić ), zawsze najlepiej sprzedawały się modele najtańsze, a w przypadku X to jest 1149€!, co daje cenę większą od 8 o prawie 350€, natomiast od 8+ 240€. Po początkowym zachwycie większość zacznie się zastanawiać nad wydaniem takiej kwoty bądź co bądź na telefon.

Previous post:

Next post: