ThinkApple na premierze iPhone’a 8 w Berlinie 

Tomek Czech   22 września 2017

Jak co roku, i tym razem ThinkApple pojawia się na światowej premierze nowego iPhone’a w Berlinie. Wiem, powiecie “nowego-starego iPhone’a”. Wiem, wolelibyście, żeby był to iPhone X. Ja też. Ale właśnie po to tu jestem – żeby przekonać się osobiście, jak dużym upgradem w stosunku do poprzednich modeli jest iPhone 8.

berrolia

A właściwie iPhone 8 Plus, bo taki już niedługo wyląduje w moich rękach. Kolor, nie mogło być inaczej – złoty. Nowy złoty. Złoty, który według niektórych jest bardziej różowy, a zdaniem innych kremowy (“Apple has once again reinvented…”).

Sprawdzę nowy wyświetlacz True Tone, oświetlenie portretowe (z którym wiążę duże nadzieje) i ładowanie indukcyjne. Przyjrzę się nowej szklanej obudowie. Zrobię test Geekbench, żeby na własne oczy zobaczyć te oszałamiające wyniki, które osiąga A11 Bionic.

Partnerem naszego wyjazdu na berlińską premierę jest KMP – niemiecka firma tworząca wysokiej klasy, innowacyjne akcesoria do sprzętu Apple, która właśnie wchodzi na polski rynek.

W ofercie KMP znajdziecie oczywiście etui do nowych smartfonów z Cupertino – iPhone’a 8, 8 Plus oraz iPhone’a X, a także akcesoria do pozostałych modeli iPhone’a oraz iPada, MacBooka czy Apple Watcha.

Wszystkie produkty możecie obejrzeć na oficjalnej stronie KMP.

Wymieniłem baterię w iPhonie nie wychodząc z domu - skorzystaj z darmowej usługi „door-to-door”!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: