Think what? ThinkApple!

by Tomek Czech on 4 września 2014

Nad naszymi łóżkami nie wiszą plakaty Steve’a Jobsa. Nie dajemy za Apple na mszę. Nie mówimy, że produkty Apple są sexy. Nie śmiejemy się też z plastikowych telefonów z zielonym ludkiem. My po prostu pasjonujemy się sprzętem elektronicznym, a że do tej pasji podchodzimy poważnie, używamy jedynie najlepszego sprzętu.

Kiedyś w wakacje zbieraliśmy truskawki, żeby za zarobione w ten sposób miliony (dosłownie!) wymienić marną podróbkę dwukasetowego Panasoniksa na przyjemnie brzmiącego Technicsa, potem życie nauczyło nas, że kupno Windowsa zamiast Maka, to nie oszczędność tylko udręka.

Do tego niektórzy z nas studiowali filozofię i od ponurych wynurzeń Heideggera woleli oświeceniową myśl Jobsa, inni zaś mają wrodzone poczucie piękna i nie potrafili przejść obojętnie obok dizajnerskiego geniuszu sir Jony’ego Ive’a.

Tak powstał ThinkApple, tworzony z pasją profesjonalny serwis, w którym znajdziecie najświeższe i najciekawsze informacje ze świata Apple, porady, recenzje, opinie i komentarze.

ThinkApple to także szersze spojrzenie na rolę nowych technologii w dzisiejszym świecie, w którym smartfon to jednocześnie gitara, odstraszacz komarów, profesjonalny aparat fotograficznyosobisty trener fitness i urządzenie do pomiaru rytmu serca.

Jeśli nudzisz się w pracy, w Polsacie kolejny kabareton, a w sieci szafiarka radzi co włożyć na studniówkę, podłącz się do ThinkApple na Facebooku, Twitterze, Google+ lub do naszego kanału RSS, żeby Twoja codzienność nabrała rumieńców.

Masz nam coś do powiedzenia? Lubisz nas? Nienawidzisz? Wygadaj się tutaj.

Redakcja

tc_prof_ta_sml Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych. Akceptujący nieuchronność tragedii niepoprawny optymista. Na bezludną wyspę zabrałby buldoga francuskiego.

Twitter: @finicestfini | Mail: tomek@thinkapple.pl

asd

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Uwielbiam macOS i staram się być obiektywny. Poza tym – windsurfing, piłka nożna, podróże. Kameruję i fotografuję. Od kilku lat żeglarz jachtowy i sternik motorowodny.

Twitter: @add_mean | Mail: mateusz@thinkapple.pl

 

 

Współpracownicy:

Michał Niezbecki
Marek Twejn
Kuba 
Grzegorz Dobromiński

Think Different ThinkApple Fot. ©Apple
 • 🆂🅸🅼🅾🅽

  Intuicja podpowiada mi, ze dobrze trafilem… 😉

 • Rafaello

  Dojrzałem, jak to jabłko na zdjęciu, aby kupić pierwszego w rodzinie MacBook’a i

  wkroczyć w nowym wymiar jakości 🙂

  • 🆂🅸🅼🅾🅽

   Brawo! Powodzenia zycze. 😉

  • Tomek Czech

   Gratulacje! 😉

  • krzysiek

   dołączam się, Gratuluje i jestem przekonany że, nie żałujesz.