Cena iPada mini w Polsce

Tomek Czech   24 października 2012

iPad mini w Polsce

W polskim Apple Online Store pojawiła się zapowiedź przedsprzedaży (!) zaprezentowanego przed kilkoma godzinami iPada mini. Jak zwykle ceny produktów Apple w Polsce nie wynikają z prostego przeliczenia dolarów na złotówki: podstawowa wersja iPada mini – 16 GB, tylko Wi-FI – będzie w Polsce do kupienia za 1449 zł (przy 329 dolarach w USA). Przedsprzedaż rusza już w ten piątek.

berrolia

Polskie ceny modeli  z większą ilościa pamięci oraz obsługą 3 i 4G nie zostały jeszcze ujawnione.

Mniejsza wersja tabletu Apple będzie dostępna w Polsce od 2 listopada. Tego dnia w sprzedaży pojawi się jednak tylko model z Wi-Fi w wersji 16, 32 i 64 GB. Model z obsługą 3G i LTE (Wi-Fi + cellular) będzie dostępny w USA w drugiej połowie listopada. Apple nie podał daty dostępności tego modelu poza Stanami Zjednoczonymi.

iPad mini ma ekran o przekątnej 7,9 cala i rozdzielczości 1024×768 pikseli. Urządzenie ma zaledwie 7.2 mm grubości i waży tylko 308 gramów. iPad mini obsługuje technologię LTE i wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor A5, przednią kamerę FaceTime HD, tylną kamerę iSight 5 MP i złącze Lightning.

Ceny wszystkich wersji iPada mini w USA możesz sprawdzić tutaj.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: