Darmowa wersja Air Display na iOS debiutuje w App Store

Marek Twejn   2 grudnia 2012

Air Display iPad

Air Display, wprowadzona  w 2010 r. przez Avatron aplikacja umożliwiająca wykorzystanie urządzenia iOS – iPhona, iPada, iPoda touch – jako drugiego ekranu dla Maca, doczekała się wielu pozytywnych recenzji i rzeszy fanów. Wielu użytkowników od zakupu powstrzymała jednak cena –  8,99 €. Avatron wprowadził więc bezpłatną, wspomaganą reklamami wersję Air Display.

berrolia

Dzięki Air Display, nasz iPhone, iPad lub iPod touch może służyć nie tylko jako drugi monitor dla naszego Maca lub PC, ale też jako urządzenie wprowadzające – myszka, trackpad, a nawet pióro.

Aplikacja działa zarówno w orientacji pozimej, jak i pionowej. Przy zmianie orientacji, elementy na ekranie zostają automatycznie odpowiednio rozłożone i w ten sposób nie musimy ich przeciągać po ekranie my sami.

Air Display Free ma dokładnie te same funkcje co pełna wersja aplikacji, z tym, że w bezpłatnej wersji wyświetlane są reklamy. Jedyny sposób na ich usunięcie to wydanie 8,99 € na pełną wersję.

Aplikacja wymaga zainstalowania dodatkowego oprogramowania na naszym komputerze, ale proces instalacji i konfiguracji jest szybki i banalnie prosty. Dostępny jest też krótki tutorial objaśniający sposób działania aplikacji.

Air Display Free [App Store link]

air display free qr code

Air Display [8,99 €, App Store link]

air display app

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: