CES 2013: Belkin wprowadza etui/stację dokującą z głośnikami dla iPada

Marek Twejn   7 stycznia 2013

Belkin Thunderstorm Handheld Home Theater dla iPada

Nowa propozycja Belkin – Thunderstorm Handheld Home Theater – to dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią wzmocnić dźwięk wydobywający się z iPada, ale nie w smak im dźwiganie ze sobą dodatkowych głośników Bluetooth. Thunderstorm to ochronne etui dla iPada, które jednocześnie jest stacją dokującą ze zintegrowanymi głośnikami stereo.

berrolia

W przesadzony, typowy dla informacji prasowych sposób, Belkin obiecuje “kinową jakość dźwięku” i wzmocnione basy, ale nie zdradza mocy głośników.

Podobnie jak Smart Covers od Apple, urządzenie Belkina można ustawiać pod wieloma kątami. Thunderstorm sprzedawane będzie w dwóch wersjach: dla iPada 2 i 3 z wejściem 30-pinowym i dla iPada 4 z wejściem Lightning. Belkin planuje też wprowadzenie dedytkowanej aplikacji na iOS, która pozwoli na skonfigurowanie spersonalizowanych profilów dla różnych typów odtwarzanych mediów (muzyka, filmy, gry).

30-pinowa wersja Thunderstorm pojawi się w Apple Store, Amazon i u innych dystrybutorów jeszcze w tym miesiącu. Wersja z wejściem Lightning ma być dostępna “na wiosnę”. Obie wersje będą kosztować 199 dolarów.

Testujący urządzenie blogerzy 9to5Mac nie byli zachwyceni mocą i jakością dźwięku Thunderstorm.

Źródło: 9to5Mac

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: