Długo oczekiwana Mailbox app na iPhone’a zadebiutuje za kilka tygodni, zarezerwuj swoją kopię już dzisiaj

Marek Twejn   23 stycznia 2013

Mailbox app iPhone

Orchestra, deweloper długo oczekiwanej aplikacji pocztowej Mailbox, ogłosił, że aplikacja zadebiutuje “w ciągu następnych kilku tygodni”. Już teraz można jednak zarezerwować dla siebie kopię Mailbox na stronie producenta.

berrolia

Deweloperzy Mailbox zapowiadają zredefinicję pojęcia skrzynki pocztowej – maile mają układać się w listę zadań w taki sposób, żeby łatwo nam było sprawnie uporać się ze wszystkimi mailami-zadaniami i utrzymywać mityczną “inbox zero”. Poniższe wideo pozwala nam w przybliżeniu zrozumieć na jakiej zasadzie działać będzie Mailbox.

Aplikacja będzie dostępna w App Store za darmo. Orchestra zarabiać ma na dodatkowych, płatnych funkcjach i usługach (jak Dropbox czy Evernote), ale nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów.

Ze względu na duże zainteresowanie, producenci otworzyli system rezerwacji. Mailbox można zarezerwować tutaj na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. Niezbędne jest podanie numeru telefonu, na który zostanie odesłane potwierdzenie rezerwacji z numerem kolejkowym i prywatnym kodem, dzieki któremu później pobierzemy aplikację.

Na razie Mailbox będzie dostępna tylko na iPhone’a i będzie obsługiwała jedynie Gmaila, ale w niedalekiej przyszłości producent obiecuje wsparcie dla innych urządzeń i kont pocztowych. Docelowo do aplikacji będzie można podpiąć wiele kont na raz. Mailbox będzie też wysyłać powiadomienia “push”.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Źródło: 9to5Mac, Mailbox

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: