Photoshop Touch dostępny także na iPhone’a

by Marek Twejn on 27 lutego 2013

photoshop-touch-iphone

Photoshop Touch, mobilna wersja najpopularniejszego na świecie programu do edycji obrazu, wcześniej dostępna jedynie na iPada, jest teraz dostępna także na iPhone’a i iPoda touch.

berrolia

Adobe Photoshop Touch for phone”, bo tak brzmi pełna nazwa aplikacji, nie jest niestety aplikacją uniwersalną, więc jeśli wydaliście już 8,99 euro na wersję na iPada, a chcecie używać PS Touch również na iPhonie, będziecie musieli dołożyć kolejne 4,49 €.

Photoshop Touch na iPhone’a ma większość najważniejszych funkcji z wersji desktopowej (warstwy!), a także funkcje wcześniej dostępne jedynie w wersji iPadowej, jak “Scribble Selection” (precyzyjne zaznaczanie obszaru roboczego za pomocą palca) czy “Camera Fill” (używanie kamery w celu dodania tzw. “żywej warstwy”).

Jeśli używacie Adobe Creative Cloud (darmowe do 2 GB), możecie zacząć projekt na iPhonie, a skończyć na iPadzie lub na komputerze (wymagane CS5.1 lub późniejsze) i odwrotnie. Wszystkie projekty automatycznie synchronizują się między wszystkimi urządzeniami podłączonymi do Creative Cloud.

Adobe Photoshop Touch na iPhona jest dostępna w App Store za 4,49 €.

photoshop-touch-iphone-scr

Źródło: App Store

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: