Mailbox 1.1.0 – potrząśnij, żeby cofnąć

Tomek Czech   22 marca 2013

Mailbox app aktualizacja de worsji 1.1.0

Mailbox, niezwykle popularna aplikacja mailowa, która w ciągu 6 tygodni od premiery zdobyła milion użytkowników, została właśnie zaktualizowana do wersji 1.1.0. Nowa wersja wprowadza ciekawą funkcję “shake to undo” – jeśli niechcący, szybkim ruchem palca zarchiwizowaliśmy lub usunęliśmy nową wiadomość, wystarczy potrząsnąć iPhonem żeby cofnąć tą decyzję i żeby wiadomość wróciła do Inboxu.

berrolia

Oprócz tego, w nowej wersji ulepszono interfejs oraz, standardowo, poprawiono błędy i zoptymalizowano wydajność aplikacji.

W Mailbox, aplikacji chcącej zredefiniować pojęcie skrzynki pocztowej, maile układają się w listę zadań w taki sposób, żeby łatwo nam było sprawnie uporać się ze wszystkimi mailami-zadaniami i utrzymywać mityczną „inbox zero”.

Na razie Mailbox jest dostępna tylko na iPhone’a i obsługuje jedynie Gmaila, ale w niedalekiej przyszłości producent obiecuje wsparcie dla innych urządzeń i kont pocztowych. Docelowo do aplikacji będzie można podpiąć wiele kont na raz. Mailbox będzie też wysyłać powiadomienia „push”.

Jeśli jeszcze nie masz Mailboxa, możesz go pobrać za darmo z App Store (uwaga na kolejki!).

Źródło: App Store

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: