Konkurencja dla iSpotów: pierwszy w Polsce salon sprzedaży Apple pod marką iDream otwarty w Bydgoszczy

Marek Twejn   27 czerwca 2013

idream bydgoszcz

Eurotel otworzył w Bydgoszczy swój pierwszy w Polsce salon sprzedaży Apple, pod własną marką iDream. Grupa Eurotel, obsługująca sieć ponad 300 salonów sprzedaży operatorów T-Mobile i Play, podpisała wcześniej umowę z Apple, na mocy której Eurotel jako Apple Authorized Reseller może otwierać i prowadzić na polskim rynku autoryzowane salony sprzedaży Apple.

berrolia

W ofercie otwartego w Bydgoszczy salonu iDream znajdują się zarówno produkty, oprogramowanie oraz akcesoria Apple, jak również kompatybilne z produktami Apple akcesoria innych producentów.

Działa już też internetowa strona iDream. Na razie jej oferta jest dość uboga – dostępne są niektóre modele Maków, iPadów i iPodów, nie ma jeszcze iPhone’a.

W ramach salonu w Bydgoszczy zostanie również niedługo uruchomiony serwis produktów Apple. Do końca roku Eurotel planuje otworzyć jeszcze 3-4 salony iDream.

Na mocy umowy z Apple, oprócz sprzedaży produktów, Eurotel ma też możliwość prowadzenia działalności w zakresie usług serwisowych i szkoleniowych.

Źródło: GSMONLINE

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: