iPhone 5S (i banan) według Jony’ego Ive’a

Tomek Czech   4 lipca 2013

 Jony Ive Redesigns Things - iPhone 5S

Jednym spodobał się wygląd iOS 7, innym, delikatnie mówiąc, nie przypadł do gustu. Trudno powiedzieć jednak, że strona Jony Ive Redesigns Things, na której zamieszczono przerobione w kolorowym stylu iOS 7 loga i produkty innych firm, a także propozycje dizajnu nowych produktów Appel, to miejsce tylko dla przeciwników iOS 7, gdzie mogą solidnie wyśmiać nową propozycję Jony’ego Ive’a. To też strona dla zwolenników nowego dizajnu Apple, którzy z pewnością docenią wysoki poziom kreatywnej krytyki, z którą spotkał się wygląd iOS 7. I przy okazji trochę się pośmieją.

berrolia

Stronę założył Sasha Agapov, dyrektor artystyczny z Los Angeles, który stworzył przeróbkę strony głównej Google w stylu iOS 7. Resztę propozycji podesłali internauci.

Oto kilka najlepszych redizajnów:

A Ty, co myślisz o jaskrwaych kolorach i gradientach w iOS 7? Podyskutuj o tym z nami na TwitterzeFacebooku lub Google+

Źródłó: Jony Ive Redesigns Things

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: