KGI: 27-calowy iMac z Retiną jeszcze w tym roku, model 21-calowy i nowe MacBooki dopiero w 2015

by Kuba on 15 października 2014

imac
Z nowego raportu dobrze znanej w świecie Apple firmy analitycznej KGI wynika, że w jeszcze w tym roku w sprzedaży pojawi się 27-calowy iMac z ekranem Retina, natomiast model 21-calowy zadebiutuje dopiero w następnym roku (prawdopodobnie nawet dopiero w drugiej połowie 2015).

berrolia

Według KGI, również cała linia MacBooków (Pro, Air) nie doczeka się większych zmian w tym roku, głównie z powodu opóźnień w produkcji najnowszych procesorów Intela – Broadwell.

KGI twierdzi też, że dostępność iPada Air 2 będzie w pierwszych miesiącach bardzo niska (tego typu przewidywania są już właściwie standardem), oraz że drugiej generacji iPad mini z Retiną doczeka się jedynie kosmetycznych zmian. Analitycy potwierdzają też, że 12,9-calowy iPad (Pro?) znajduje się już w fazie produkcji.

Trafność większości przewidywań KGI będziemy mogli zweryfikować już jutro podczas eventu Apple, który rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego. ThinkApple będzie na bieżąco relacjonować wszystko, co wydarzy się podczas eventu. Podłącz się do nas na FacebookuTwitterze lub Google+.

Czytaj też:

Źródło: MacRumors

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: