KGI: 27-calowy iMac z Retiną jeszcze w tym roku, model 21-calowy i nowe MacBooki dopiero w 2015

Tomek Czech   15 października 2014

imac
Z nowego raportu dobrze znanej w świecie Apple firmy analitycznej KGI wynika, że w jeszcze w tym roku w sprzedaży pojawi się 27-calowy iMac z ekranem Retina, natomiast model 21-calowy zadebiutuje dopiero w następnym roku (prawdopodobnie nawet dopiero w drugiej połowie 2015).

berrolia

Według KGI, również cała linia MacBooków (Pro, Air) nie doczeka się większych zmian w tym roku, głównie z powodu opóźnień w produkcji najnowszych procesorów Intela – Broadwell.

KGI twierdzi też, że dostępność iPada Air 2 będzie w pierwszych miesiącach bardzo niska (tego typu przewidywania są już właściwie standardem), oraz że drugiej generacji iPad mini z Retiną doczeka się jedynie kosmetycznych zmian. Analitycy potwierdzają też, że 12,9-calowy iPad (Pro?) znajduje się już w fazie produkcji.

Trafność większości przewidywań KGI będziemy mogli zweryfikować już jutro podczas eventu Apple, który rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego. ThinkApple będzie na bieżąco relacjonować wszystko, co wydarzy się podczas eventu. Podłącz się do nas na FacebookuTwitterze lub Google+.

Czytaj też:

Źródło: MacRumors

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: