TTMM – elegancki zegarek i wygaszacz ekranu na Mac

Tomek Czech   31 października 2014

ttmm clock

Myślisz, że powyższy obrazek przedstawia jakąś prymitywną grę z emulatora Atari na Mac? Błąd. To jest zegarek. Zegarek dla geeków.

berrolia

Zatem jeśli jesteś geekiem lub po prostu masz zazwyczaj dużo czasu na… sprawdzenie godziny, wypróbuj TTMM, czyli bezpłatną aplikację na Maca, będąca autorską kolekcją eleganckich zegarków pracujących w dwóch trybach: jako zegarek desktopowy oraz wygaszacz ekranu.

Aplikacja zawiera cztery zegarki: 9TTMM, 4TTMM, TTMMCODE i TTMMINUS, z czego ten ostatni (na zdjęciu powyżej) jest bezpłatny, każdy z pozostałych (galeria poniżej) kosztuje 0.89 €.

By wykorzystać TTMM jako screen saver, należy pobrać odpowiedni plik ze strony dewelopera.

Twórcami aplikacji są Albert Salamon (pomysł i dizajn) oraz Michał Żyliński (programowanie). Albert Salamon ma na już na koncie projekty i aplikacje watchface dla I’m Watch oraz Pebble, które były nagradzane na A Design Award oraz mFWA.

Odczytanie godziny z niektórych zegarków to nie lada wyzwanie, ale i dobra zabawa. Jeśli więc nie chcesz, by sprawadzanie godziny było banalną czynnością, a przy okazji masz dobry gust i cenisz prostą, elegancką estetykę, TTMM powinno znaleźć się na Twoim Macu.

Aplikacja TTMM jest dostępna w Mac App Store za darmo.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też: 

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: