Ogłaszamy wyniki konkursu fotograficznego “iThinkPhoto”

Marek Twejn   9 listopada 2014

barnaś

Fot. Rajmund Barnaś

Przysłaliście ponad pół tysiąca zdjęć! Naprawdę trudno było wybrać to najlepsze. Debatowaliśmy bardzo długo i w końcu postanowiliśmy zastosować strategię, której ponoć często używa jury World Press Photo: rozejść się do domów, wrócić na drugi dzień i zastanowić się, który z obrazów utkwił nam w głowie najbardziej. No i okazało się, że najlepiej zapamiętaliśmy zdjęcie Rajmunda Barnasia (powyżej).

berrolia

To nie jest kolejny, banalny pejzaż. Autor perfekcyjne uchwycił ten moment na przełomie dnia i nocy, pięknie zagrał światłem i kolorem, świetnie skomponował obraz. To po prostu zdjęcie z klimatem.

Fotografia została wykonana iPhonem 5 z wykorzystaniem aplikacji VSCO Cam.

Rajmund zdobywa I nagrodę – bezprzewodowy głośnik Beats Pill 2.0 by Dr. Dre.

Zdobywcą II nagrody – za “najlepsze zdjęcie zrobione urządzeniem Apple” (w tym wypadku, zgodnie z regulaminem konkursu, za drugie najlepsze zdjęcie zrobione iUrządzeniem) – zostaje Paweł Magnus za mroczne i niepokojące zdjęcie wykonane iPhonem 4S. Nagrodą jest statyw Joby GorillaPod Action z mocowaniem GoPro.

magnus

Fot. Paweł Magnus

Honorowe wyróżnienie otrzymują Adrian i Agnieszka Werner za świetne potraktowanie tematu “człowiek i architektura” i zdjęcia o harmonijnej, niebywale przemyślanej kompozycji, ciekawej grze form i umiejętnie podkręconych kolorach.

Pozostałe wyróżnienia otrzymują: Jacek Chachurski, Marcin Czarnocki, Mariusz Janicki, Ewa Mizgajska, Kamil Myszka, Waldemar Błażej Nowak, Bartłomiej Trzmiel, Daniel Wencel oraz Alicja Woźniak.

Gratulujemy zwycięzcom (w sprawie nagród skontaktujemy się mailowo) i wyróżnionym. Wszystkim dziękujemy za udział.

Podłączcie się do ThinkApple na FacebookuTwitterze lub Google+ żeby nie przegapić kolejnego konkursu (już niebawem!).

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: