Ogólnopolskie Targi Pracy IT i Warszawskie Dni Informatyki – zapowiedź

Marek Twejn   12 marca 2015

wdi-targi-pracy-it

W marcu i kwietniu odbywają się dwa duże wydarzenia dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych oraz profesjonalistów z branży IT: Warszawskie Dni InformatykiOgólnopolskie Targi Pracy IT.

ThinkApple jest patronem medialnym obu wydarzeń.

berrolia

Warszawskie Dni Informatyki

Warszawskie Dni Informatyki to największe wydarzenie IT w Polsce skierowane do studentów i profesjonalistów. Odbędzie się ono w dnich 24-25 marca 2015 roku w nowym gmachu Wydziału MINI PW (Kampus Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75).

WDI to blisko 100 prezentacji i praktycznych warsztatówz zakresu informatyki. Tegoroczne ścieżki tematyczne to:

  • IT Management;
  • IT Development;
  • Web Development;
  • Mobile Development;
  • Business Applications;
  • Infrastructures & Networks;
  • Security.

W czasie wydarzenia będzie można również znaleźć pracę, praktyki lub staże. Na Giełdzie Pracy IT pojawią się najwięksi pracodawcy rekrutujący do IT. Wydarzeniem towarzyszącym będzie panel dyskusyjny rektorów warszawskich uczelni, senatorów i ludzi świata biznesu.

Warszawskie Dni Informatyki to także szansa na wygranie laptopa, lustrzanki cyfrowej, dronów, tabletów i innych atrakcyjnych nagród.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Wejście na Giełdę Pracy IT nie wymaga rejestracji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Warszawskich Dni Informatyki oraz ich Facebookowym profilu.

Ogólnopolskie Targi Pracy IT

Od 10 marca do 19 kwietnia 2015 roku w 4 miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław), na 8 uczelniach odbywają się Ogólnopolskie Targi Pracy IT. Wydarzenia dedykowane są studentom oraz absolwentom kierunków związanych z informatyką, elektroniką, telekomunikacją oraz wszystkim innym osobom zainteresowanym szeroko rozumianym IT.

Do udziału w targach zaproszono wiodące firmy rekrutujące do IT, by mogły przedstawić oferty pracy, staży i praktyk. Wystarczy przyjść, porozmawiać, zostawić swoje CV (będzie można skonsultować je ze specjalistami lub w razie potrzeby napisać od początku), a marzenie o pracy w renomowanej firmie może się spełnić.

Na stronie TargiPracyIT.pl można odnaleźć szczegóły dotyczące wydarzeń w poszczególnych miastach i firm pojawiających się na Targach.

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: