Prezenty last minute: bewood – drewniane obudowy do iPhone’a

Tomek Czech   18 grudnia 2015

bewood-etui-iphone-6-s

Jeśli skończyły się Wam pomysły na oryginalne prezenty dla szczęśliwych posiadaczy/ek iPhone’ów (i innych smartfonów), z pewnością nie przejdziecie obojętnie obok oferty bewood – największego w Europie producenta drewnianych etui do telefonów. bewood wysyła produkty błyskawicznie (i aktualnie za darmo!), więc jest duża szansa zdążyć jeszcze przed świętami.

berrolia

bewood to młoda polska firma, założona przez dwóch znajomych z czasów studenckich. Oferuje produkt niszowy, praktycznie niespotykany do tej pory na rodzimym rynku akcesoriów telefonicznych.

Wszystkie obudowy wykonane są w Polsce i powstają z wielu odmian drewna: orzecha, bambusa, palisandra, wenge, sapele, hebanu, drewna tekowego oraz dębu. Szlifowanie, lakierowanie, polerowanie i wklejanie drewna odbywa się ręcznie, wzory grawerowane są zaś laserowo. Całość dopełnia chroniąca telefon silikonowa osłona boczna.

W ofercie znajdziecie obudowy na wszystkie modele iPhone’ów, zaczynając od iPhone’a 4. Do wyboru są m.in. etui z panoramami miast, symbolami azteckimi oraz polskimi wzorami ludowymi.

Oprócz dostępnych na stronie standardowych wzorów, klienci mogą zaproponować własny pomysł wzoru lub napisu i stworzyć całkowicie spersonalizowaną obudowę. Firma zapewnia, że dzięki używanej przez nią technologii grawerowania z dokładnością do 0,01 mm “nie ma dla nich rzeczy niemożliwych”. Etui mogą być na zamówienie wykonywane nawet z kilku rodzajów drewna, dzieki czemu powstają oryginalne wzory. “Wyobraźnia klientów jest w tym momencie jedynym limitem” – twierdzą twórcy bewood.

bewood-pers

Kliencie dostają też możliwość czuwania nad całym procesem produkcyjnym:

Po ustaleniu wzoru wysyłamy im projekt do akceptacji, wprowadzamy niezbędne korekty, przedstawiamy cały kosztorys i dopiero bierzemy się do pracy.

A tak wygląda proces powstawania etui bewood:

W okresie przedświatecznym bewood oferuje również specjalne karty podarunkowe oraz bezpłatna wysyłkę.

bewood

Zobacz też: Świąteczne promocje na sprzęt Apple i akcesoria.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: