Cortland otwiera salon Apple Premium Reseller w Rzeszowie

Marek Twejn   10 lutego 2016

Cortland Bielsko-Biala_1

Cortland powiększa swoją sieć salonów Apple Premium Reseller i już w sobotę otwiera nowy sklep i serwis w Rzeszowie. Oficjalne i uroczyste otwarcie rozpocznie się 13 lutego o godz. 12:00 w Galerii Rzeszów.

berrolia

Pierwszych 100 klientów otrzyma specjalne torby z upominkami (warto stawić się wcześniej, na zeszłorocznym otwarciu salonu w Bielsku-Białej było naprawdę tłoczno). Przez cały dzień będzie obowiązywał 10% rabat na wszystkie Maki i akcesoria Apple, natomiast iPhone’a 5s będzie można kupić w specjalnej cenie 1699 zł.

Będzie też szansa wygrania iPhone’a:

W sobotę szukaj naszych hostess, które będą przechadzały się po terenie galerii. Mają dla Ciebie specjalny klucz, dzięki któremu możesz wygrać iPhone’a! Wystarczy, że przyjdziesz z nim do naszego salonu, tam zdradzimy Ci resztę.

W strefie ‪#‎CortlandCrazyInLove‬ będzie można sobie zrobić zdjęcie z bliską osobą. Autorzy “najbardziej odjechanej fotografii” otrzymają po iPodzie touch.

Organizatorzy obiecują, że przez cały dzień na klientów będą czekały “niezliczone atrakcje, gadżety, konkursy oraz wyjątkowe rabaty”.

Sobota, 13.02.2016
START: 12:00
Galeria Rzeszów, Aleja Piłsudskiego 44

cortland-rzeszow

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: