Festiwal Technologiczny 4Developers 2016 rusza już 11 kwietnia

Redakcja   6 kwietnia 2016

fb_4developers_default

Informacja prasowa | Patronat medialny

Czternaście ścieżek tematycznych, ponad 1300 uczestników, mnóstwo atrakcji i nowości oraz niezliczona ilość możliwości zawodowych oraz rekrutacyjnych – to wszystko czeka na Was już 11 kwietnia w Warszawie. Zobacz, dlaczego warto wziąć udział w Festiwalu 4Developers.

berrolia

Do kogo adresowany jest Festiwal 4Developers?

Ideę 4Developers opisuje hasło Make IT grow, które towarzyszy wydarzeniu od samego początku. W tym roku, ze względu na swoją interdyscyplinarność, wszechstronność i rozmach, 4Developers zdobył miano Festiwalu Technologicznego. Programiści, team leaderzy, managerowie IT, studenci, zawodowcy, jak również laicy – nie może Was tam zabraknąć! W czym tkwi siła Festiwalu? W jego wielowymiarowości, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu merytorycznego i poruszaniu praktycznych case’ów. Solidna dawka wiedzy i prawdziwej pasji, networking, aktywność i myślenie perspektywiczne, to wszystko znajdziecie w jednym miejscu!

Znajdź temat dla siebie!

Organizatorzy spotkania stawiają na interdyscyplinarność i oferowanie bogatej wiedzy z szerokiego spektrum zagadnień związanych z IT. W tym roku planowanych jest aż 14 różnorodnych ścieżek tematycznych, poruszających popularne, techniczne tematy jak Java, Ruby, PHP, architektura aplikacji czy .NET, a także związane z Soft Skillstutaj znajdziecie pełną agendę. Nad warstwą merytoryczną każdej ze ścieżek czuwają mentorzy – najwięksi polscy specjaliści z różnych dziedzin IT.

Festiwal to nie tylko wiedza

4Developers to dużo więcej niż wykłady – to także świetna okazja, by wyjść poza strefę wykładową i w swobodnej atmosferze spotkać się ze światowej klasy specjalistami i pasjonatami świata IT. Szereg atrakcji wychodzących poza salę wykładową sprzyja aktywności, dzieleniu się wiedzą w niepowtarzalnej atmosferze oraz wspieraniu rozwoju polskiej społeczności technologicznej.

Mamy dla Was 15% zniżki na wejściówki!

W tym roku 4Developers odbędzie się w klimacie eko, wiec możecie spodziewać się wielu tematycznych atrakcji i niespodzianek, które będą sprzyjać integracji i świetnej zabawie. Dla naszych czytelników zdobyliśmy 15% rabatu na wejściówki – wszystko co musicie zrobić, to wpisać kod zniżkowy “4dev_think15“ podczas rejestracji.

Udział w 4Developers procentuje

Dlaczego? Nie chodzi tylko o wiedzę – można zdobyć nawet 100% zniżki na wejściówki, wystarczy zarejestrować razem 100 lub więcej osób. Rejestrując kilku uczestników jednocześnie, można otrzymać tyle % zniżki, ile zarejestrowanych osób.

Zniżkę można otrzymać w ramach jednej rejestracji z jednej firmy. By otrzymać unikalny kod zniżkowy, należy skontaktować się z Justyną Bień.

Do zobaczenia w Warszawie!

Oficjalna strona Festiwalu 4Developers | Facebook.

logotyp_4developers

Więcej informacji:

Aleksandra Woźniak
PR Specialist of PROIDEA
aleksandra.wozniak@proidea.org.pl

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: