Dobra zmiana (na iOS) w końcu nadeszła. Nocą

Tomek Czech   30 maja 2016

zmiana1

Dawno, dawno temu, za siedmioma Tatrami i za siedmioma Bałtykami, w czasach, kiedy Las Pierwotny nie został jeszcze przez korniki zjedzony, była sobie kraina kartoflem, żubrem i wodą ognistą stojąca, w której z dnia na dzień, niespodziewanie i bez wyraźnej przyczyny lud ciemny powstał przeciw Władzy mądrej i sprawiedliwej. Władza protesty owe w głębokim poważaniu miała, wszak demonstrowała jedynie histeryczna burżuazja, której zdradzieckie działania inspirowane były przez pobliskie imperia, słusznie przez Panujących oskarżane o przemycenie do Królestwa również plagi dżumy i stonki ziemniaczanej.

berrolia

Jedyną niedogodność protesty dla Władzy wtedy stanowiły, kiedy opuścić ona gród musiała, a dzikie hordy barbarzyńskich demonstrantów i pozostawiane przez nich na drogach kwintale odpadków (w postaci puszek po importowanych ośmiornicach) nie pozwalały przemknąć z pełną szybkością kolumnie królewskich czarnych karoc, do pobliskich księstw spieszącej po odbiór należnej daniny, czci i chwały.

Janusze z Januszpola herbu Nocna Zmiana na drogi Królestwa zagnani zostali w celu uprzątnięcia pierdolnika.

Wydarzenia te zainspirowały grupę czarnoksiężników z pobliskiego grodu Miquido, którzy w jedną noc zaprzysiężyli wyczarowali zmyślną grę towarzyską, w której gracz wciela się w zatrudnionego na umowę śmieciową wykonującego niewolniczą pracę Janusza, drogę władzy z narażeniem życia torującego.

Rozkoszować się ową grą możecie i Wy, Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki. Dostępna jest w krainach iOS oraz Android. Żadnych złotych dukatów z sakwy wydobywać nie ma potrzeby, albowiem dobroduszni czarnoksiężnicy nieodpłatnie ją w Wasze ręce oddają.

Jednakże bądźcie ostrzeżeni, że gra pochłonąć Was może bez reszty i z obowiązków swoich dnia codziennego możecie się nie wywiązać. A wtedy biada Wam, a Wasze życie w ruinie!

Ocena ryzyka do Was jednak ostatecznie należy.

zmiana2

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: