Ruszyła przedsprzedaż iPhone’a 7 i Apple Watch Series 2 – szczegóły

Marek Twejn   9 września 2016

iphone-7-preorder

Dzisiaj o 9.00 (a właściwie parę minut później) wystartowały preordery na iPhone’a 7, iPhone’a 7 Plus oraz Apple Watch Series 1 i 2 oraz Nike+. W Polsce nie można na razie rezerwować żadnych produktów zaprezentowanych przez Apple na środowej konferencji.

Nowe iPhone’y i zegarki można od dzisiaj zamawiać w pierwszej grupie 30 państw: Australia, Austria, Belgia, Kanada, Chiny, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Hong Kong, Irlandia, Włochy, Japonia, Luksemburg, Meksyk (tylko iPhone) , Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, Portoryko, Singapur, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych (tylko iPhone), Stany Zjednoczone.

iPhone’y w nowych kolorach – onyksu oraz czarnym – okazały się najpopularniejsze i ich stany magazynowe szybko się wyczerpały. Okazało się też, że modele w kolorze jet black trafią w ręce kupujących najwcześniej w ostatnim tygodniu września. W tym momencie dostępność iPhone’a 7 Plus w tym kolorze w większości krajów jest oznaczona jako “listopad”.

ip7-list

Jak już wspominaliśmy, w Polsce nie będzie przedsprzedaży iPhone’a 7. Telefon będzie można kupić w internetowym sklepie Apple oraz w salonach dystrybutorów od 23 września.

Z niewiadomych przyczyn w Polsce nie wystartowały dzisiaj preordery na nowego Apple Watcha, mimo że na polskiej stronie Apple znajduje się informacja “Zamawiaj w przedsprzedaży od 9 września”. Jest więc bardzo prawdopodobne, że nowe zegarki będzie można zamawiać dopiero od 23 września.

aw21

Posłuchaj, co myślimy o iPhonie 7 i innych nowościach od Apple (ThinkApple Podcast jest też dostępny w iTunes).

Wszystkie informacje ze środowej konferencji:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Thinkapple_logos

Z miłości do Apple

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: